eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › ComputerLand stawia na billingi

ComputerLand stawia na billingi

2005-01-04 00:05

Grupa ComputerLand oferuje od nowego roku swój system billingowy ZBYT 2000 pod nową nazwą multiZbyt także dla przedsiębiorstw dystrybuujących gaz, ciepło i wodę. Spółka liczy jednocześnie na sprzedaż produktu na rynkach europejskich.

Przeczytaj także: ComputerLand dla PKP Energetyka

Do tej pory multiZBYT (stara nazwa ZBYT 2000) był sprzedawany na rynku energetycznym. Zakupiło go już 13 zakładów energetycznych. System wspomaga obsługę ponad 5 milionów Klientów indywidualnych i instytucjonalnych tych przedsiębiorstw. Teraz aplikacja została tak zmodyfikowana, aby zaspokoić także potrzeby firm zajmujących się dystrybucją gazu, ciepła i wody.

Projektantem i wykonawcą systemu multiZBYT jest Centrum Informatyki Energetyki Sp. z o.o. (CIE), spółka zależna ComputerLandu. Jest ona producentem oraz dostawcą kompleksowych systemów obsługi Klienta dla dystrybutorów energii elektrycznej i innych mediów na rynku polskim.

"Widzimy coraz większe zainteresowanie naszym systemem billingowym ze strony przedsiębiorstw, które dystrybuują wodę, ciepło i gaz. Stąd też zmiana nazwy aplikacji na multiZBYT. Jestem przekonany, że ten rynek będzie bardzo szybko wzrastał. Jego wartość oceniam na kilkadziesiąt milionów złotych rocznie tylko w Polsce. Widzimy też zainteresowanie naszym produktem ze strony rynków zagranicznych. Dlatego planujemy inwestować w ten system. Ostatnia innowacja to umożliwienie użytkownikom multiZBYTU współpracy programu z rożnymi platformami bazodanowymi." - powiedział Leszek Jędrzejczak, wiceprezes CIE odpowiedzialny za rozwój systemu.

System multiZBYT (dawna nazwa ZBYT 2000) to w pełni spolonizowany system billingowy przeznaczony dla przedsiębiorstw dystrybuujących prąd, gaz, wodę i ciepło. System ten daje również możliwość wykorzystywania najnowszych technologii informatycznych takich jak Internet i środki multimedialne. Jego uniwersalność i funkcjonalność podkreślają nowe elementy, takie jak obsługa klientów na rynku TPA, obsługa centrum zgłoszeniowego i inne.

Przeczytaj także: Wahania w końcówce na GPW Wahania w końcówce na GPW

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Sposób na bałagan

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: