eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet mobilny Orange bez abonamentu

Internet mobilny Orange bez abonamentu

2011-06-01 10:02

Internet mobilny Orange bez abonamentu

Szczegóły cenowe oferty Business Everywhere © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Orange wprowadza pierwsze na rynku plany taryfowe na mobilny dostęp do Internetu, bez abonamentu i doładowań. Klienci płacą w nich tylko za wykorzystane, dobowe pakiety 1 GB na transmisję danych. Nowa oferta jest dostępna w planach Business Everywhere i Orange Free. Dotychczasowa oferta dla klientów indywidualnych zostaje rozszerzona o nowy plan Orange Free 79 i trzykrotnie więcej gigabajtów w Orange Free 99.
Nowe plany taryfowe zostały opracowane z myślą o klientach, którzy potrzebują dostępu do szybkiego Internetu na terenie całego kraju, jednak nie korzystają z niego codziennie i nie chcą ponosić kosztów abonamentu lub chcą by był on jak najniższy. Korzystając z oferty Orange zapłacą tylko za dni, w których rzeczywiście łączą się z siecią. W ramach zryczałtowanej opłaty otrzymają każdorazowo dobowy pakiet 1 GB na transmisję danych. Podpisując umowę na czas określony będą mogli ponadto kupić nowoczesny modem internetowy w cenie promocyjnej.

fot. mat. prasowe

Szczegóły cenowe oferty Business Everywhere

Szczegóły cenowe oferty Business Everywhere


Klienci biznesowi mogą wybrać ofertę bez abonamentu - Business Everywhere Day-by-day zero lub Business Everywhere Day-by-day 10, z najniższym na rynku abonamentem w cenie 10 zł + VAT i dobowym dostępem do sieci, za 5 zł + VAT.

Klienci indywidualni zainteresowani mobilnym internetem bez abonamentu mogą skorzystać z Oferty Orange Free Day-by-day zero.

fot. mat. prasowe

Szczegóły cenowe oferty Orange Free Day-by-day zero

Szczegóły cenowe oferty Orange Free Day-by-day zero


Dotychczasowa oferta Orange Free została wzbogacona o nowy plan taryfowy z abonamentem za 79 zł i ponad trzykrotnie większy limit miesięcznego transferu danych w opcji z abonamentem za 99 zł. To atrakcyjna oferta dla klientów, zainteresowanych przede wszystkim nielimitowanym transferem w godzinach nocnych, dużą liczbą gigabajtów do wykorzystania oraz modemem w cenie promocyjnej. Do wyboru jest także oferta bez modemu z abonamentem tańszym o 10%, a klienci zamawiający usługę przez stronę www.orange.pl dostają do wykorzystania więcej transferu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy.

fot. mat. prasowe

Szczegóły cenowe oferty Orange

Szczegóły cenowe oferty Orange


Wszyscy klienci aktywujący dostęp do Internetu w planach Business Everywhere i Orange Free otrzymują kartę SIM/R-UIM, która umożliwia korzystanie z dostępu do internetu w technologii HSPA+ DC oraz technologii CDMA. Dzięki temu, mogą korzystać z największego na rynku zasięgu bardzo szybkiego, mobilnego Internetu z prędkością do 42 Mb/s, w miastach, a na terenach pozamiejskich z szybkiego Internetu w technologii CDMA. Używając tej samej karty SIM/R-UIM, mogą także korzystać z połączeń telefonicznych, SMS-ów oraz MMS-ów.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Roaming w UE od T-Mobile

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.