eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother MCF-5895CW

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MCF-5895CW

2011-01-13 00:05

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MCF-5895CW

Brother MCF-5895CW © fot. mat. prasowe

Firma Brother wprowadza na rynek kolorowe wielofunkcyjne atramentowe urządzenie drukujące w formacie A3. MCF-5895CW to kolorowa drukarka, skaner, ksero oraz faks w jednej, kompaktowej obudowie. To wydajne i funkcjonalne urządzenie powinno być dobrym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.

fot. mat. prasowe

Brother MCF-5895CW

Brother MCF-5895CW


Profesjonalny druk A3

Dzięki rozdzielczości obrazu 6000 x 1200 dpi, nowe urządzenie zapewnia dobrą jakość i precyzję druku w formacie A3. MFC-5895CW w ciągu minuty drukuje 35 stron w czerni lub 28 w kolorze. Wydajne pojemniki z tuszem pozwalają na wydruk do 900 stron w czerni oraz 750 stron w kolorze, co ogranicza koszt wydruku strony.

Funkcjonalne rozwiązania – większa efektywność

MFC-5895CW zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie oferuje bogaty zestaw funkcji. Dzięki opcji pracy w sieci przewodowej lub bezprzewodowej, można je udostępnić firmowym grupom roboczym, co pozwala na ograniczenie wydatków na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne.

Standardowy podajnik papieru na 150 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy zapewniają wygodę użytkowania i efektywne wykorzystanie czasu. Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwiają rozbudowane funkcje faksu, a także opcja skanowania do poczty e-mail, serwera FTP, obrazu, pliku OCR, USB lub karty pamięci. MFC-5895CW wyposażone zostało również w czytnik kart pamięci oraz port PictBridge dzięki czemu wydruk zdjęć jest możliwy bezpośrednio z aparatu fotograficznego.

Korzystanie z urządzenia ułatwia wyświetlacz LCD o przekątnej 8,2 cm. Za jego pomocą, użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.

W zgodzie ze środowiskiem

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają cztery oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie wymieniać i po zużyciu bezpłatnie przekazać do recyclingu – wystarczy wypełnić formularz na stronie brother.pl. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne.

Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję z możliwością przedłużenia do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie producenta.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: