eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon bezprzewodowy Ascom i62

Telefon bezprzewodowy Ascom i62

2010-12-10 00:10

Telefon bezprzewodowy Ascom i62

Telefon bezprzewodowy Ascom i62 © fot. mat. prasowe

Ascom Wireless Solution, dostawca zintegrowanych systemów do komunikacji bezprzewodowej wprowadził na rynek nowej generacji VoWiFi bezprzewodowy telefon Ascom i62. Urządzenie jest dostępne w Polsce w dystrybucji Kontel-Telecom, generalnego przedstawiciela tej marki w naszym kraju. Prekursorska linia telefonów Ascom jako pierwsza obsługuje najnowszą sieć IEEE 802.11n.

fot. mat. prasowe

Telefon bezprzewodowy Ascom i62

Telefon bezprzewodowy Ascom i62

Najnowszy telefon WiFi Ascom i62, który zastąpił poprzedni model Ascom i75, oferuje nowy elegancki design, wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz TFT, dobry stopień ochrony przed wodą i zanieczyszczeniami (44IP), dłuższy czas pracy baterii oraz szereg innych ulepszeń. Podobnie jak pozostałe telefony bezprzewodowe Ascom, i62 posiada funkcję zdalnego programowania (OTA) i został przetestowany do współpracy z różnymi sieciami WiFi. Projekt telefonu i62 powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie Ascom w produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie telefonów - urządzenie zapewnia bezprzewodowy systemem transmisji głosu i wiadomości, ma wbudowane alarmy osobiste. Telefon pozwala na korzystanie z aplikacji lokalizujących położenie użytkownika oraz na przesyłanie wiadomości, niezwykle przydatne w sytuacjach krytycznych, jak i codziennej pracy.

Ascom i62 to rozwiązanie dla użytkowników dzięki interaktywnemu messegingowi Ascom, który integruje media stacjonarne, bezprzewodowe i mobilne, w tym alarmy i wiadomości, jak również bezprzewodowe systemy komunikacyjne, z publicznymi technologiami komunikacji, takimi jak GSM, e-mail i Internet. Otwarta architektura systemu oparta na protokole IP sprawia, że jest on w wysokim stopniu skalowalny, co pozwala klientom zaspokoić natychmiastowe potrzeby poprzez instalację niedużego rozwiązania, a następnie umożliwia jego powiększanie i dodawanie funkcji w ramach rosnących oczekiwań. Ascom i62 zapewnia kompatybilność z największymi dostawcami WLAN i dostosowuje swoje funkcje do wymagań. Niezależnie od tego, czy telefon podłączony jest do tradycyjnej centrali telefonicznej czy nowoczesnego IP-PBX, czy przekazuje informacje z systemu przywoławczego, czy też z systemu monitorowania pacjenta, Ascom zapewnia optymalną integrację tych wszystkich systemów.

Trzymając w ręku Ascom i62 VoWiFi, mamy do dyspozycji w jednym urządzeniu: połączenia głosowe, interaktywne wiadomości tekstowe oraz alarmy z dowolnych systemów szpitalnych lub firmowych.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: