eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Rozbudowa CH Piast w Szczecinie

Rozbudowa CH Piast w Szczecinie

2010-10-18 00:15

Rozbudowa CH Piast w Szczecinie

CH Molo - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Molo w Szczecinie będzie mieć ponad 28 000 m2, ciekawą architekturę, poszerzoną ofertę handlową i usługową. Już w listopadzie br. swoje punkty sprzedaży otworzą w nim m.in. H&M, Cubus, New Yorker, Cropp Town, House, i Reserved. Centrum Handlowe Molo to nowa nazwa kończącego rozbudowę szczecińskiego Centrum Handlowego Piast.

fot. mat. prasowe

CH Molo - wizualizacja

CH Molo - wizualizacja

Zmiana nazwy centrum jest odzwierciedleniem metamorfozy, jaką przechodzi istniejący od blisko 10 lat obiekt. Molo, jak zapewniają przedstawiciele ING Real Estate Investment Management reprezentujący właściciela centrum, będzie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Szczecinie pod względem oferty, wygody robienia zakupów i charakteru samego obiektu. Nazwa Molo wpisuje się również w obecny, odnoszący się do wody, branding Szczecina oraz nawiązuje do naturalnego przywiązania mieszkańców miasta do morza.

Centrum Handlowe Molo będzie miało nowe elewacje, wystrój wnętrza i oświetlenie. Szeroki pasaż, więcej miejsc do odpoczynku i nowy układ centrum pozwolą klientom na wygodniejsze robienie zakupów. W trosce o większe bezpieczeństwo odwiedzających, centrum posiadać będzie nowoczesny system kamer oraz lepsze oznaczenia kierunków ruchu i miejsc postojowych na parkingu. Otwarcie nowego centrum nastąpi w drugiej połowie listopada br.

Oferta Centrum Handlowego Molo zostanie poszerzona i zróżnicowana. Wśród nowych sklepów znajdą się m.in. popularne marki odzieżowe H&M, Cubus, New Yorker, Reserved, Cropp Town i House, jak również np. salon Home&You z akcesoriami i tkaninami do dekoracji wnętrz. Ofertę gastronomiczną wzbogaci m.in. Burger King. Za proces komercjalizacji centrum odpowiedzialna jest firma DTZ.

fot. mat. prasowe

CH Molo - wizualizacja

CH Molo - wizualizacja

W centrum pozostaną najwięksi z dotychczasowych najemców – Media Markt, jedyny w Szczecinie sklep tej marki ze sprzętem RTV i AGD, salon z artykułami wyposażenia i wykończenia wnętrz Komfort oraz hipermarket spożywczy Carrefour, który zmniejszy swoją powierzchnię o ponad 4 000 m2.

Rozpoczęta w maju br. przebudowa zakończy się w listopadzie i pochłonie ponad 16 mln złotych. Dotychczasowa powierzchnia Centrum – ok. 25 500 m2 zwiększy się do ponad 28 000 m2.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: