eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Nadzorca systemu Abita

Nadzorca systemu Abita

2004-06-20 13:35

Nadzorca systemu Abita

© fot. mat. prasowe

Jeden z czołowych producentów płyt głównych, firma Abit, zapowiedział premierę swojego najnowszego gadżetu - specjalnego kontrolera systemu komputerowego, który monitoruje stan sprzętu w trakcie pracy.

fot. mat. prasowe

Urządzenie uGuru Clock jest uzupełnieniem zaprezentowanej w ubiegłym roku technologii uGuru, pozwalającej na monitorowanie, "podkręcanie" i wydajne zarządzanie systemami komputerowymi. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom możliwość zwiększenie wydajności swoich komputerów w łatwy i szybki sposób.

uGuru Clock udostępni użytkownikom możliwość dynamicznego wprowadzania zmian w ustawieniach systemu, w oparciu o predefiniowane tryby pracy – "Turbo", "Quiet" i "Normal" – bezpośrednio w trakcie pracy aplikacji i bez konieczności restartu komputera. Oczywiście uGuru Clock będzie na bieżąco sprawdzał temperaturę procesora, szybkość pracy wiatraka, ale też np. nadejście nowego e-maila.

Monitor uGuruClock podłączany jest do komputera za pośrednictwem portu USB i jest kompatybilny z wszystkimi najnowszymi modelami płyt głównych Abita, w tym m.in. AA8, AG8, AV8, AS8 i KV8-Pro. Prawdopodobnie Abit wypuści także specjalne wersje płyt głównych AA8-3rd Eye, AG8-3rd Eye i AV8-3rd Eye, dostosowane do współpracy z gadżetem.

Pierwsze płyty główne wyposażone w uGuru Clock spodziewane są na rynku pod koniec tego miesiąca lub na początku lipca.

oprac. : 4Press

Więcej na ten temat: abit, uguru clock

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Płyta główna do monitorów

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: