eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Auchan Polska otworzył sklep w Krakowie

Auchan Polska otworzył sklep w Krakowie

2009-11-25 16:48

W sobotę 21 listopada Auchan Polska otworzył swój pierwszy sklep w Krakowie, w centrum handlowym Bonarka City Center. Jest to 500. sklep grupy Auchan na świecie.
Hipermarket Auchan w Krakowie zajmuje 13 500 mkw. powierzchni sprzedaży. Na klientów czeka 75 000 produktów w najniższych cenach, 3 200 bezpłatnych miejsc parkingowych, 1500 wózków, 52 kasy tradycyjne, w których zakupy pakowane są do gratisowych siatek bio- degradowalnych oraz 8 kas samoobsługowych. Auchan Bonarka jest 25 hipermarketem w Polsce i 500 sklepem Grupy Auchan na świecie.

Ambicją nowootwartego Auchan Bonarka jest być najtańszym sklepem w regionie zgodnie z hasłem firmy: „Zbijamy ceny zawodowo”. Hipermarket będzie oferował codziennie 1000 nowych ofert promocyjnych oraz specjalne akcje sezonowe. Nowy hipermarket zatrudnił ponad 500 osób, w tym 5 osób niepełnosprawnych oraz 60 osób bezrobotnych. Pracownicy przeszli ponad 30 000 godzin szkoleń, głównie z zakresu handlu, zarządzania dla managerów oraz profesjonalnej obsługi klienta.

Produkty spożywcze posiadają gwarancję jakości zapewnioną obowiązującym unijnym systemem Haccp oraz wewnętrznym programem Data, kontrolującym terminy przydatności do spożycia. Bogaty wybór oferuje np. dział serów (ponad 660 rodzajów sera w dziale samoobsługowym i 210 w dziale tradycyjnym). Dział Wędliny ma w ofercie 100 rodzajów mięsa i wędlin, dział Ryby to 70 różnych rodzajów świeżych ryb i owoców morza, Cukiernia ma 70 rodzajów ciast, w tym 25 rodzajów pączków. Owoce i warzywa pochodzą od 10 lokalnych dostawców. Auchan deklaruje dyskontowe ceny na wszystkie produkty. Dodatkowo w ofercie produkty ekonomiczne z logo podniesionego kciuka, produkty marki własnej oraz strefa Bazarek Luz, w której odbywa się sprzedaż na wagę, bez opakowania.

Sklep oferuje zakupy na raty, specjalna oferta na otwarcie to 20 rat 0% na wybrane produkty. Wśród dodatkowych usług Auchan zapewnia 10 dystrybutorów własnej stacji paliw, kartę kredytowa VISA Auchan, bony towarowe, bezpłatny dowóz zakupionych towarów RTV/AGD/ mebli do 40 km oraz Punkt Obsługi Klienta.

oprac. : Handel-Net.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: