Aktualności

Gospodarka

Sony Ericsson XPERIA X10

04.11.2009, 01:23

Sony Ericsson XPERIA X10

Sony Ericsson XPERIA X10

Sony Ericsson przedstawił telefon XPERIA X10 z platformą UX, która została stworzona jako rozwinięcie istniejącej platformy Open OS. Jest ona połączeniem funkcji rozrywkowych z możliwościami integracji serwisów społecznościowych i interfejsem graficznym.


Kliknij aby powiększyć
Kliknij aby powiększyć
Funkcje analizy danych, zintegrowane z Mediascape i Timescape, potrafią automatycznie rozpoznawać połączenia pomiędzy kontaktami, treściami i mediami.

Dzięki aplikacjom, takim jak Mediascape i Timescape, XPERIA X10 umożliwia odbiorcom uporządkowanie wszystkich zasobów telefonu w intuicyjny sposób:
  • Aplikacja Sony Ericsson Timescape zarządza wszystkim, co dotyczy komunikacji z daną osobą, lokalizując to w jednym miejscu. W ten sposób można przeglądać swoje rozmowy, sprawdzać co słychać na portalach takich jak Facebook czy Twitter, a także przeglądać zdjęcia, korespondencję elektroniczną i teksty.
  • Sony Ericsson Mediascape to sposób na zdobywanie treści, takich jak: muzyka, zdjęcia, filmy - od przyjaciół i twórców. Aplikacja łączy się z zasobami zlokalizowanymi w różnych miejscach: w telefonie, na portalu YouTube, na arenie PlayNow.

Użytkownik może komunikować się lub uzyskiwać dostęp do multimedialnych doświadczeń:
  • kliknięcie na „przycisk nieskończoności” poprowadzi przeż wszystkie interakcje z daną osobą w jednym widoku,
  • funkcje rozpoznawania twarzy rozróżnią do pięciu twarzy na jakimkolwiek zdjęciu, a następnie automatycznie połączą wybraną twarz z książką telefoniczną oraz ze wszystkimi innymi powiązanymi dostępami do tej osoby.

Sony Ericsson pozwala pobrać różne aplikację, bezpośrednio z oferty sklepów internetowych, w tym z areny PlayNow i Android Market.

Sony Ericsson wprowadza także bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo z radiem FM - czyli zestaw WM600. Model ten posiada technologię Bluetooth oraz wbudowane radio FM i umożliwia odbieranie muzyki przez zestaw słuchawkowy o jakości "high fidelity”.

Telefon XPERIA X10 posiada następujące parametry: GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 900/1700/2100 oraz UMTS HSPA 800/850/1900/2100.

XPERIA X10 będzie dostępny na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2010, w kolorach: Sensuous Black i Luster White.

 
tytuł : Sony Ericsson XPERIA X10
oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl
 

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:

Sony Ericsson, Sony Ericsson XPERIA, telefon multimedialny, telefon komórkowy, telefony komórkowe



Podobne tematy Najnowsze w dziale Wszystkie wiadomości
20.06Telefon Sony Ericsson Cedar
04.02Telefon dotykowy Sony Ericsson Aspen
26.01Smartfon Sony Ericsson Vivaz
15.12Sony Ericsson: telefony Elm i Hazel
14.08Telefon Sony Ericsson Jalou
21.07Telefon Sony Ericsson T715
12.06Telefon Sony Ericsson Naite
08.06Telefon Sony Ericsson C901 GreenHeart
24.05Tańszy roaming w T-Mobile i Heyah
20.05Oferta Orange: Biznesowy VPN
18.05Nielimitowane rozmowy w Plus na Kartę
17.05Samsung GALAXY Pocket
15.05Telefon RTX DUALphone 4088
14.05Prawo telekomunikacyjne: zmiany w premium rate
11.05Telefon IP PLANET VIP-256T
08.05Samsung Galaxy S III
26.05 Papierowa a elektroniczna faktura VAT
26.05 Powrót do pracy po urodzeniu dziecka
26.05 Debiut Mex Polska SA na GPW
26.05 Debiut Ekogeneracja SA na NewConnect
26.05 Polski Internet a samotne matki
26.05 Notebooki ASUS K55, K75 i K95
25.05 Dolar najmocniejszy od blisko dwóch lat
25.05 Kursy walut 21-25.05.12
Bezplatna prenumerata naszego Newsletter'a!
Kalkulatory Oferty pracy Baza firm
Przydatne kalkulatory biznesowe: Wpisz słowo kluczowe lub wybierz branżę: Wyszukiwarka firm i instytucji w bazie Panorama Firm:
wszystkie »
słowo kluczowe:
 
branża:
 
słowa kluczowe:
 
lokalizacja:
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.