eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Galeria handlowa Niwa w Oświęcimiu

Galeria handlowa Niwa w Oświęcimiu

2009-05-15 12:29

Galeria handlowa Niwa w Oświęcimiu

Galeria Niwa - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Firma Master Management, która jest odpowiedzialna za wynajem centrum handlowego Galeria Niwa w Oświęcimiu, ogłosiła, że centrum zostało już w 85% wynajęte. Dotychczas umowy najmu podpisano między innymi z następującymi najemcami: Carrefour, Mix Electronics, Reserved, Cropp Town, House, Mohito, Oxide, Komputronik, Drogeria Natura, Orange, Era GSM, Play i Kolporter.
Galeria Niwa to kompleks handlowo-rozrywkowy znajdujący się w Oświęcimiu, którego budowa rozpoczęła się w lipcu 2008 r. Otwarcie centrum handlowego jest planowane na wrzesień 2009 r. Całkowita wartość projektu to około 70 milionów złotych.

Galeria Niwa jest zlokalizowana na 3-hektarowej działce położonej przy ulicy Powstańców Śląskich 1, w odległości około 2 kilometrów od centrum Oświęcimia. Centrum handlowe o całkowitej powierzchni wynoszącej około 9 100 m2 będzie składało się z jednego budynku piętrowego. Znajdzie się w nim hipermarket Carrefour (5 000 m2) oraz pasaż handlowy o powierzchni 2 030 m2, w którym otwartych zostanie około 40 sklepów. Ponadto Mix Electronics, ogólnopolska sieć salonów RTV i AGD, wynajęła 270 m2. Sklepy sieci odzieżowych Reserved i Cropp Town zajmą łącznie około 700 m2 powierzchni handlowej.

fot. mat. prasowe

Galeria Niwa - wizualizacja

Galeria Niwa - wizualizacja

Dla klientów zmotoryzowanych stworzony został parking podziemny z 312 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 155 miejscami.

Inwestorem projektu jest firma Ramsay Sp. z o.o. Firma Master Management odpowiada za wynajem centrum handlowego, a po jego oddaniu do użytku będzie nim zarządzać. Projekt centrum handlowego został przygotowany przez „BORM_projekt” Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą jest Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „BUDUS” S.A.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.