AktualnościGospodarka |
Aktualizacje dla Windows XP do 201426.06.2008, 13:12 Microsoft poinformował oficjalnie klientów i partnerów o utrzymaniu wsparcia technicznego dla systemu Windows XP do kwietnia 2014 roku. Oznacza to, że użytkownicy Windows XP będą mogli korzystać z aktualizacji związanych z bezpieczeństwem systemu jeszcze przez blisko 6 lat. Jak podkreśla Microsoft nadal jest liczne grono klientów, którzy korzystają z Windows XP oraz potrzebują więcej czasu na przygotowanie się do migracji do systemu Windows Vista. Microsoft poinformował również, że oficjalne zakończenie sprzedaży komputerów z preinstalowanym systemem Windows XP nastąpi 30 czerwca br.
Zakończenie sprzedaży Windows XP, które nastąpi 30 czerwca 2008 r. dotyczy systemu preinstalowanego na komputerach oferowanych przez dużych producentów krajowych i międzynarodowych oraz wersji pudełkowych. Windows XP oferowany przez mniejszych, lokalnych dostawców komputerów będzie dostępny do 31 stycznia 2009 roku. Dodatkowo, użytkownicy, którzy będą chcieli zainstalować system Windows XP po 30 czerwca br. będą mieli taką możliwość dzięki prawu obniżenia wersji z systemu Windows Vista, o ile zakupili go w licencjach Business lub Ultimate. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik będzie mógł korzystać z Windows XP i zamienić go bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. tytuł : Aktualizacje dla Windows XP do 2014
oprac. : Aleksander Walczak / eGospodarka.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:Windows XP, Windows Vista, Windows, Microsoft, aktualizacje dla Windows XP Masz pytanie? Chcesz wyrazić swoją opinię? Wypowiedz się na Forum!Wybierz dział tematyczny, aby podyskutować:
|
||||||||||||||||
| O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy |
Copyright © Kasat Sp. z o.o.