eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Oferta PLAY "Nowy PLAY Abonament"

Oferta PLAY "Nowy PLAY Abonament"

2008-05-09 12:20

Oferta PLAY "Nowy PLAY Abonament"

Szczegóły dotyczące oferty abonamentowej „Nowy PLAY Abonament” © fot. mat. prasowe

Operator PLAY wprowadził 6 maja 2008 roku pięć nowych planów abonamentowych dla klientów indywidualnych w ramach oferty "Nowy Play Abonament" w cenie 30, 50, 65, 90 oraz 120 zł.
W ramach nowej oferty klienci otrzymują pakiet bezpłatnych minut w abonamentach, a po ich wykorzystaniu cena minuty połączenia do innych sieci wynosi 49 groszy. SMS-y i MMS-y kosztują odpowiednio 10 groszy do sieci PLAY oraz 20 groszy do innych sieci.

PLAY utrzymał usługę. „Zbieraj minuty”. Chcąc zbierać darmowe minuty należy odbierać połączenia spoza sieci PLAY. Każde dwie minuty takiego połączenia to jedna dodatkowa gratisowa minuta na rozmowy do wszystkich krajowych sieci. Usługę można aktywować wprowadzając na swoim telefonie kod *111*4*1#. Opłata abonamentowa wynosi 2 zł we wszystkich planach abonamentowych poza Nowy PLAY Abonament 30 gdzie usługa ta kosztuje miesięcznie 5 zł.

Przy wprowadzeniu oferty Nowy Play Abonament towarzyszy promocja „3 osoby za darmo”. Dzięki niej każdy nowy Abonent sieci PLAY będzie mógł rozmawiać z 3 osobami za darmo do pół roku (w ofercie Nowy PLAY Abonament 30 przez trzy miesiące). W promocji „3 osoby za darmo” nowi Abonenci otrzymują bezpłatnie usługę „Taniej z wybranymi numerami”, w ramach której jest przyznawany pakiet 900 minut do wykorzystania na połączenia z trzema wybranymi numerami w sieci PLAY lub krajowymi numerami stacjonarnymi, a koszt SMS-a do każdego z wybranych numerów w PLAY będzie wynosił 3 grosze.

fot. mat. prasowe

Szczegóły dotyczące oferty abonamentowej „Nowy PLAY Abonament”

Szczegóły dotyczące oferty abonamentowej „Nowy PLAY Abonament”

Klienci, którzy złożyli wniosek o przeniesie numeru z innej sieci do dnia 5 maja włącznie mogą skorzystać również z dotychczasowych planów taryfowych „PLAY Abonament”.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Taryfy Nowa Era Mix

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.