AktualnościGospodarka |
Notebooki Acer Aspire 7720G09.01.2008, 00:11 Firma Acer zaprezentowała serię notebooków Aspire 7720G. Nowe modele zostały wyposażone w kamerę Acer CrystalEye do videokonferencji, technologię Acer Empowering Technology oraz zestaw interfejsów przewodowych i bezprzewodowych.
Notebook Aspire 7720 może być wyposażony w dyski twarde o pojemności do 500 GB (2 dyski po 250 GB w wybranych modelach). Jako napęd optyczny można wybrać dwuwarstwową nagrywarkę DVD-Super Multi lub napęd HD-DVD. Ponadto notebook Aspire 7720G jest wyposażony w czytnik kart pamięci „5 w 1”.
Notebooki z serii Aspire 7720G zostały wyposażone w system Acer Videoconference, który współpracuje z usługami przesyłania głosu i wideo w sieciach IP VVoIP (Voice and Video over IP) oraz kamerę Acer CrystalEye – internetową kamerę z funkcjami śledzenia twarzy Acer VisageON i pomiaru światła Acer PrimaLite, zainstalowaną w górnej ramie wyświetlacza – a opcjonalnie również w telefon Acer Bluetooth VoIP, który można ładować bezpośrednio z gniazda ExpressCard. Urządzenie to może być używane, jak standardowy telefon podłączony do notebooka poprzez opcjonalne łącze Bluetooth. tytuł : Notebooki Acer Aspire 7720G
oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:Acer, Acer Aspire 7720G, notebook, notebooki Masz pytanie? Chcesz wyrazić swoją opinię? Wypowiedz się na Forum!Wybierz dział tematyczny, aby podyskutować:
|
||||||||||||||||||
| O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy |
Copyright © Kasat Sp. z o.o.