AktualnościGospodarka |
Najczęściej cytowane media II 200729.03.2007, 01:10 W lutowym rankingu "Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce" opracowanym przez IMM, Dziennik wyprzedził Gazetę Wyborczą, zajmując tym samym drugie miejsce. Zwycięskiego miejsca na podium skutecznie broni Rzeczpospolita. W pierwszej piętnastce znalazły się dwie stacje telewizyjne - TVN24 i TVN oraz aż trzy stacje radiowe - RMF FM, PR1 i TOK FM. Głównym tematem szczegółowym cytowań był raport z likwidacji WSI. Analizę IMM-u przeprowadzono na podstawie 8216 przekazów mediowych z okresu 1 - 28 lutego 2007 r. Dziennikarze odnosili się do wiadomości podawanych na łamach innych mediów 10 052 razy (4334 razy w prasie, 3658 w telewizji i 2060 w radiu). Po rekordzie, który padł w styczniu (10 147), utrzymuje się wysoka liczba cytowań.
W lutowym rankingu najczęściej cytowanych mediów pierwsze miejsce zajęła Rzeczpospolita z 1495 powołaniami. Gazeta ta była najczęściej cytowana w kontekście polityki polskiej, ekonomii, rynku i finansów oraz sprawy związanej z Henrykiem Stokłosą. Niespodzianką jest druga lokata Dziennika (1321), który wyprzedził Gazetę Wyborczą (1228). Swoją wysoką pozycję Dziennik zawdzięcza licznym powołaniom na publikacje o raporcie z likwidacji WSI.
tytuł : Najczęściej cytowane media II 2007
oprac. : Aleksander Walczak / eGospodarka.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:media, najbardziej opiniotwórcze media, prasa, monitoring mediów, cytaty, najczęściej cytowane media Masz pytanie? Chcesz wyrazić swoją opinię? Wypowiedz się na Forum!Wybierz dział tematyczny, aby podyskutować:
|
|||||||||||
| O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy |
Copyright © Kasat Sp. z o.o.