eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tani serwer danych Netgear

Tani serwer danych Netgear

2007-01-18 00:19

Tani serwer danych Netgear

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T) © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma NETGEAR, dostawca produktów sieciowych, przedstawiła Storage Central Turbo (SC101T), uniwersalne rozwiązanie w dziedzinie sieciowego przechowywania danych i tworzenia kopii bezpieczeństwa, przeznaczone dla użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw.
NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T) wyposażony jest w łącze Gigabit Ethernet umożliwiające przesyłanie, współdzielenie i przechowywanie muzyki, zdjęć, danych i filmów w sieci komputerowej. Serwer SC101T obsługuje dwa dyski Serial ATA (SATA) 3,5 cala o dowolnej pojemności i na bieżąco tworzy kopie przechowywanych danych na obu dyskach, zapewniając tym samym ich bezpieczeństwo. SC101T umożliwia ponadto ochronę każdego dysku logicznego oddzielnym hasłem.

fot. mat. prasowe

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T)

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T)


NETGEAR Storage Central Turbo wykorzystuje technologię Z-SAN (Storage Area Network), która zapewnia dobrą wydajność i skalowalność przy niewysokiej cenie. Urządzenie umożliwia zwiększanie pojemności przechowywania poprzez wymianę dysków twardych SATA na większe lub dodawanie kolejnych urządzeń SC101T do sieci. W zestawie znajduje się komplet oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych. W komputerach PC podłączonych do sieci, SC101T widoczny jest jako dysk twardy podłączony do komputera.

fot. mat. prasowe

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T)

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T)


Aby zainstalować i uruchomić urządzenie należy zamontować w nim jeden lub dwa dyski twarde 3,5 cala SATA o dowolnej pojemności (dowolnego producenta, sprzedawane oddzielnie), podłączyć do routera lub przełącznika sieciowego. Konfiguracją zajmie się program instalacyjny Smart Wizard.

NETGEAR Storage Central Turbo (SC101T) będzie dostępny na początku roku 2007 w cenie około 900 zł.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: