eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Springer uruchomił Dziennik.pl

Springer uruchomił Dziennik.pl

2006-11-29 00:51

Materiały wideo autorstwa telewizji CNN to jeden z atutów serwisu Dziennik Online, który jest od dzisiaj dostępny pod adresem dziennik.pl.
Serwis został podzielony na główne działy: wydarzenia, gospodarka, świat, polityka, opinie, społeczeństwo, kultura i sport. Uzupełniają go m.in. sekcje: życie na luzie, auto i horoskop. Dziennik.pl będzie także udostępniał najciekawsze artykuły publikowane w aktualnym wydaniu papierowej wersji Dziennika.

Elementami, które mają wyróżniać serwis, są Wideofakty i Fotowiadomości. Wideofakty to codzienna porcja najważniejszych informacji ze świata w formie krótkich materiałów filmowych udostępnionych w ramach współpracy z CNN. Fotowiadomości przedstawiają najważniejsze wydarzenia dnia w formie zdjęć, wraz z odnośnikami do artykułów dotyczących danego tematu.

- Internet jako medium pozostaje strategicznym obszarem zainteresowań wydawnictwa Axel Springer, a startujący właśnie serwis Dziennik Online stanowi pierwszy etap realizacji tej strategii - wyjaśnia Florian Fels, prezes zarządu Axel Springer Polska.

W drukowanej wersji Dziennika, przy wybranych tekstach, pojawiły się tabele z odsyłaczami do pokrewnych materiałów w serwisie Dziennik.pl. Na dole każdej ze stron znajduje się również pasek z nagłówkami najważniejszych informacji z poprzedniego dnia, stosowany do niedawna w Metrze.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Abytaniej.pl: promocje online

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: