eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon OPPO Reno 5G

Smartfon OPPO Reno 5G

2019-04-12 00:30

Smartfon OPPO Reno 5G

Smartfon OPPO Reno 5G © fot. mat. prasowe

OPPO wprowadza do Europy smartfon z dostępem do sieci 5G. Reno 5G trafi do sprzedaży na terenie Szwajcarii w maju, a na wybrane europejskie rynki w kolejnych miesiącach.
Reno 5G ma oryginalną konstrukcję, wysokiej jakości wyświetlacz oraz aparat z 10-krotnym hybrydowym zoomem i potrójnym obiektywem. Został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 855, system ColorOS 6, baterię o pojemności 4065mAh oraz technologię VOOC Flash Charge 3.0.

Smartfon jest kompatybilny z siecią 5G oznacza, że jego użytkownicy będą mogli cieszyć się zaletami łączności nowej generacji wszędzie tam, gdzie dostępna będzie sieć Swisscom 5G. Szwajcarski operator nabył już odpowiednie widmo fal radiowych, które najprawdopodobniej do końca 2019 roku obejmą zasięgiem cały kraj.

W połączeniu z siecią 5G, możliwości OPPO Reno są jeszcze większe - ogromne wrażenie robią nie tylko wyniki testów prędkości w czasie rzeczywistym, ale także demo AR oraz możliwości gry w chmurze prezentowane w SoulCalibur VI.
„5G wprowadzi nas w nowy wymiar łączności, zmieniając zupełnie sposób, w jaki komunikujemy się z otaczającym nas światem. Ta transformacja nowej generacji przyniesie korzyści wszystkim podmiotom na rynku, które zyskają jednocześnie możliwość kształtowania przyszłości branży 5G” – mówił Henry Tang, pełniący funkcję dyrektora ds. standardów oraz szefa Centrum Badania Standardów OPPO.
„Cieszymy się, że wraz z OPPO możemy uczynić ten ważny krok i jako pierwsi zaoferować szwajcarskim konsumentom doświadczenia 5G dzięki smartfonowi OPPO Reno 5G” – skomentował Dirk Wierzbitzki, dyrektor ds. produktów i marketingu oraz członek zarządu Swisscom.

OPPO Reno 5G trafi do sprzedaży na terenie Szwajcarii w maju, a na wybrane europejskie rynki w kolejnych miesiącach. Pełna specyfikacja nowej serii smartfonów OPPO Reno zostanie zaprezentowana podczas oficjalnej, europejskiej premiery, która już 24 kwietnia odbędzie się w Zurychu.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: OPPO Reno 5G, OPPO Reno, smartfony

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: