eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony Samsung Galaxy S10

Smartfony Samsung Galaxy S10

2019-02-21 13:36

Smartfony Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10e © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Samsung zaprezentował nową linię smartfonów Galaxy S10. Nowe modele zostały wyposażone w wyświetlacze AMOLED i mogą się poszczycić certyfikatem HDR10+. Samsung Galaxy S10e, S10 i S10+ oraz S10 5G mają wyświetlacze odpowiednio: 5,8 cala, 6,1 cala, 6,4 cala oraz 6,7 cala.
Możliwości wyświetlacza Galaxy S10 potwierdza m.in. certyfikat wydany przed niemieckie stowarzyszenie VDE oraz badania przeprowadzone przez DisplayMate. Według tych ostatnich, wyświetlacz Galaxy S10 gwarantuje niezwykle wierne odwzorowanie barw na urządzeniu mobilnym– nawet przy silnym świetle słonecznym. Dynamiczny wyświetlacz AMOLED redukuje ponadto emisję niebieskiego światła, co potwierdza certyfikat Eye Comfort przyznany przez TÜV Rheinland.

Wyświetlacz AMOLED Galaxy S10 i S10+ ma także wbudowany w ekran ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, który odczytuje trójwymiarowy fizyczny kształt odcisku palca – a nie jego dwuwymiarowy obraz. Takie rozwiązanie zapewnia wyższy poziom zabezpieczeń przed nieuprawnionym dostępem do urządzenia.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy S10

Nowe modele zostały wyposażone w wyświetlacze AMOLED.


Profesjonalny aparat fotograficzny


Rodzina Galaxy S10 wprowadza nowe rozwiązania, która ułatwią rejestrowanie imponujących zdjęć i filmów:
  • Ultraszerokokątny obiektyw:Smartfon Galaxy S10 oferuje ultraszerokokątny obiektyw z polem widzenia wynoszącym 123 stopnie, dorównując tym samym polu widzenia ludzkiego oka.
  • Super Steady i rejestracja wideo wysokiej jakości: Galaxy S10 oferuje rejestrację wideo z funkcją Super Steady i cyfrową technologią stabilizacji obrazu. Super Steady umożliwia uchwycenie każdej chwili, bez względu na okoliczności. Zarówno przedni, jak i tylny aparat mogą rejestrować wideo w jakości UHD, ponadto tylny aparat daje możliwość nagrywania w technologii HDR10+.
  • Aparat – profesjonalne zdjęcia bez wysiłku: Dzięki zastosowaniu procesora neuronowego (NPU), aparat Galaxy S10 umożliwia wykonanie profesjonalnych zdjęć gotowych do udostępnienia bez konieczności ręcznego ustawiania zaawansowanych funkcji aparatu. Zastosowanie procesora neuronowego umożliwia funkcji Scene Optimizer rozpoznawanie i dokładniejsze przetwarzanie większej gamy fotografowanych scen. Za sprawą funkcji Shot Suggestion Galaxy S10 oferuje automatyczne rekomendacje kompozycji, co pozwala uzyskać lepsze kadrowanie zdjęć.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e mają wyświetlacze 5,8 cala.


Inteligentna wydajność


Smartfony Galaxy S10 łączą najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie z uczeniem maszynowym, by zaoferować użytkownikom nowy wymiar inteligentnej wydajności:
  • Bezprzewodowe udostępnianie energii PowerShare: W rodzinie Galaxy S10, Samsung wprowadza bezprzewodowe udostępnianie energii PowerShare, umożliwiające ładowanie urządzeń z certyfikatem Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych. Ponadto funkcja PowerShare umożliwia jednoczesne ładowanie Galaxy S10 i drugiego urządzenia za pomocą jednej zwykłej ładowarki.
  • Inteligentna wydajność: Nowe oprogramowanie Galaxy S10 nie tylko automatycznie optymalizuje baterię, procesor, pamięć RAM, a nawet temperaturę urządzenia w zależności od sposobu korzystania z telefonu, ale także cały czas się uczy i udoskonala swoje działanie. Wykorzystując możliwości uczenia maszynowego Galaxy S10 uczy się tego, jak użytkownik korzysta ze swojego urządzenia, aby szybciej uruchamiać najczęściej używane aplikacje.
  • Inteligentna sieć Wi-Fi: Galaxy S10 oferuje inteligentne Wi-Fi zapewniające nieprzerwane i bezpieczne połączenie poprzez płynne przełączanie się między Wi-Fi a LTE oraz ostrzega o ryzykownych połączeniach Wi-Fi. Galaxy S10 obsługuje także nowy standard Wi-Fi 6, umożliwiając szybsze działanie po podłączeniu do kompatybilnego routera.

fot. mat. prasowe

Galaxy S10 czarny

Model Galaxy S10+ będzie dostępny również w ekskluzywnej wersji ceramicznej.


Nowa era łączności 5G


Dzięki Galaxy S10 5G użytkownicy podłączeni do sieci 5G mogą pobrać cały sezon serialu w ciągu zaledwie kilku minut, grać w bogate w grafikę gry w chmurze praktycznie bez opóźnień, cieszyć się ulepszonymi doświadczeniami VR i AR oraz pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem rozmów wideo w rozdzielczości 4K prowadzonych w czasie rzeczywistym. Aby w pełni wykorzystać możliwości łączności 5G, Galaxy S10 5G wyposażono w wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,7 cala, aparat 3D firmy Samsung umożliwiający rejestrację trójwymiarowych obrazów i obsługujący funkcje Video Live Focus i Automatic Ruler oraz baterię o pojemności 4500 mAh z superszybkim ładowaniem.

fot. mat. prasowe

Galaxy S10 czarny - ekran

Galaxy S10 ma wyświetlacz 6,1 cala.


Najlepsze funkcje dostępne w standardzie: fundamenty i ekosystem Galaxy


Linia Galaxy S10 oferuje szereg funkcji znanych już z poprzednich generacji Galaxy S, w tym szybkie ładowanie bezprzewodowe Fast Wireless Charging 2.0, wodoodporność i pyłoszczelność klasy IP68, procesor nowej generacji oraz usługi Samsung takie jak, Samsung Health, czy Samsung DeX. Teraz użytkownik otrzymuje też nawet 1TB wbudowanej pamięci (dotyczy Galaxy S10+), z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD o pojemności od 512 GB do 1,5 TB.

fot. mat. prasowe

Galaxy S10e żółty

Galaxy S10e będzie dostępny w kolorach białym, czarnym, zielonym, żółtym i niebieskim.


Prędkość: Galaxy S10 umożliwia dostęp do nowej generacji sieci Wi-Fi 6, co daje priorytetowy, czterokrotnie szybszy dostęp w stosunku do innych użytkowników w zatłoczonych miejscach, takich jak lotniska. Urządzenie oferuje również błyskawiczną łączność LTE, która po raz pierwszy w historii umożliwia pobieranie i przeglądania stron internetowych z prędkością do 2,0 Gbps.

Gry: Zaprojektowany z myślą o najlepszych wrażeniach podczas grania Galaxy S10 wyposażono w oprogramowanie do optymalizacji wydajności gier oraz najwyższej klasy sprzęt, w tym Dolby Atmos dla gier i układ ze specjalną komorą chłodzącą. Galaxy S10 to także pierwsze urządzenie mobilne, które zostało zoptymalizowane pod kątem gier tworzonych na platformie Unity.

Bezpieczeństwo: Galaxy S10 oferuje kompleksową platformę zabezpieczeń Samsung Knox oraz pamięć chronioną sprzętowo.

Galaxy S10e będzie dostępny w kolorach białym, czarnym, zielonym, żółtym i niebieskim, natomiast Galaxy S10 i Galaxy S10+ w kolorach: białym, czarnym, zielonym i niebieskim. Model Galaxy S10+ będzie dostępny również w ekskluzywnej wersji ceramicznej, w kolorach czarnym i białym z pamięcią 512 lub 1 TB.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: