eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet w samochodzie w Plus

Internet w samochodzie w Plus

2019-01-08 09:32

Internet w samochodzie w Plus

Internet w samochodzie © bernardbodo - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Plus wprowadza nową usługę - Internet w samochodzie - która powstała we współpracy z Grupą VODAFONE. W ramach usługi posiadacze wybranych modeli samochodów Mercedes-Benz oraz Ford będą mogli skorzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu. Wkrótce usługa będzie rozszerzona także o kolejne marki motoryzacyjne.
Zakup pakietów i obsługa są realizowane przez globalną platformę VODAFONE z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat. Dzięki wbudowanej w samochód karcie SIM, moduł łączności bezprzewodowej ma stabilne połączenie do Internetu z prędkością LTE i pozwala cieszyć się szybkim Internetem w Polsce oraz krajach partnerskich w Europie.

fot. mat. prasowe

Internet w Twoim samochodzie

„Internet w samochodzie” to nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą VODAFONE.


Usługa „Internet w samochodzie” jest już dostępna w samochodach marki Mercedes-Benz klas: A, C, CLS, E, G, S z systemem telemetrycznym NTG 5.5 lub nowszym oraz w samochodach marki Ford z modemem FordPass Connect: Ford Focus, Ford Fiesta, Ford EcoSport, Ford Edge 2019, Ford Transit Connect MCA, Ford Tourneo Connect MCA. Aby skorzystać z usługi należy podłączyć swoje urządzenie mobilne do samochodowego Wi-Fi zgodnie z instrukcją producenta samochodu i założyć konto na dedykowanym usłudze portalu, gdzie można kupować pakiety danych oraz kontrolować ich zużycie. Konieczna jest również weryfikacja tożsamości klienta i jego zarejestrowanie w dedykowanych Punktach Obsługi Klienta (aktualna lista punktów rejestracji jest opublikowana na stronie https://www.internetwsamochodzie.plus.pl/)

Usługa „Internet w samochodzie” nie jest przypisana do samochodu, lecz połączona z kontem klienta, po zmianie pojazdu na samochód tej samej marki nadal więc można korzystać z zakupionych wcześniej pakietów danych.

fot. mat. prasowe

Internet w samochodzie w Plus

Usługa „Internet w samochodzie” nie jest przypisana do samochodu, lecz połączona z kontem klienta.


Na próbę klient otrzymuje jednorazowy, bezpłatny pakiet danych. Po jego wykorzystaniu może wybierać spośród trzech pakietów:
  1. Na dzień: 3 GB na 24 godz. za 9 zł
  2. Miesięczny: 10 GB na 28 dni za 29 zł
  3. Roczny: 100 GB na rok (365 dni) za 279 zł

Istnieje możliwość zakupu trzech pakietów na zapas, które aktywują się jeden po drugim, po wyczerpaniu limitu jednostek lub upływie terminu ważności.

Usługa „Internet w samochodzie” działa bez dodatkowych opłat roamingowych w większości krajów europejskich: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

2 4

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: