eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor Lenovo L27m

Monitor Lenovo L27m

2019-01-07 00:15

Monitor Lenovo L27m

Monitor Lenovo L27m © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Najnowszy monitor L27m to pierwszy monitor od Lenovo, który wyposażony został w nowoczesne złącze USB-C. Ma 27 cali, wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920x1080) i matrycę IPS z szerokimi kątami widzenia, charakteryzującą się stabilnością kolorów oraz stałą ich temperaturą barwową.
Ekran pokryty został powłoką Anty-Glare, która redukuje niechciane odbicia światła. Lenovo L27m ma bardzo smukłe ramki o grubości 2 mm, dzięki czemu można ułożyć wiele monitorów w jeden panel.

Czas reakcji monitora L27m wynosi zaledwie 4 ms w trybie ekstremalnym, co ucieszy zwłaszcza użytkowników grających w dynamiczne tytuły, a także fanów seriali na Netflixie. Model ten działa w technice AMD FreeSync, która pozwala wyeliminować rozrywanie obrazu (tearing) i zacięcia (stuttering). Z kolei odzwierciedlenie kolorów na poziomie 16,7 mln oraz kontrast wynoszący 1000:1 gwarantuje wyjątkowo nasycone barwy i głębokie czernie. Matryca podświetlana jest diodami WLED, a jej jasność na poziomie 250 nitów w połączeniu z wysoką rozdzielczością ekranu FHD zwiększają komfort użytkowania.

W najnowszym swoim monitorze Lenovo zainstalowano złącze USB-C. Za jego sprawą monitor L27m nadaje się do podłączenia zarówno laptopów, jak i mniejszych urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon. Przy użyciu złącza USB-C można nie tylko ładować wspomniane wyżej urządzenia, ale również przesyłać komfortowo dane z szybkością 10Gb/s – dwukrotnie szybciej niż korzystając z USB 3.0. Równoczesne przesyłanie sygnału wideo i ładowanie – w jedną stronę przesyłany jest dźwięk i obraz, a w drugą energia – to kolejna zaleta złącza USB-C. Daje on również możliwość podłączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych do monitora, a następnie połączenie ich z komputerem.

fot. mat. prasowe

Lenovo L27m - wyświetlacz

Lenovo L27m ma wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920x1080).


Oprócz złącza USB-C na tylnym panelu umieszczono porty HDMI 1.4 oraz VGA. Nie mogło również zabraknąć złącza audio, pozwalające na stworzenie idealnej kompozycji stanowiska pracy, przy jednoczesnym zachowaniu porządku. Monitor L27m wymaga zaledwie jednego przewodu, co znacząco wpływa na komfort i ergonomię pracy.

fot. mat. prasowe

Lenovo L27m z laptopem

W najnowszym monitorze Lenovo zainstalowano złącze USB-C.


Monitor Lenovo L27m dostępny jest w sklepach Komputronik oraz X-kom w cenie 1099 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Lenovo L27m, Lenovo, monitory, monitory Lenovo

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Acer Chromebook 315

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: