eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor NEC EA271Q z rozdzielczością Quad HD

Monitor NEC EA271Q z rozdzielczością Quad HD

2018-12-28 10:42

Monitor NEC EA271Q z rozdzielczością Quad HD

Monitor NEC EA271Q z rozdzielczością Quad HD © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma NEC Display Solutions wprowadziła na rynek nowy 27-calowy monitor MultiSync EA271Q o rozdzielczości Quad HD, przeznaczony dla biur, pomieszczeń kontrolnych, giełd papierów wartościowych oraz dla fotoamatorów.
MultiSync EA271Q ma 27-calowy, wysoce konfigurowalny ekran o rozdzielczości 1440p Quad HD, która pozwala na efektywniejsze wykorzystanie powierzchni ekranu. Dostępne funkcje ergonomiczne pozwalają na dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, a zintegrowane czujniki automatycznie dostosowują jasność ekranu do natężenia oświetlenia w otoczeniu i reagują na obecność użytkownika przed ekranem. Ponadto technologie: Low Blue Light - odfiltrowująca szkodliwą emisję niebieskiego światła oraz Flicker-Free - eliminująca wpływ migotania obrazu, dodatkowo chronią wzrok użytkownika.

Monitor ma wąską ramkę, dzięki czemu nadaje się do konfiguracji wieloekranowych. Został wyposażony w port USB typu C, który zastępuje złącza wideo, audio, zasilania i USB jednym kablem do połączenia z komputerem lub tabletem. Monitor posiada także złącza: DVI, DP, HDMI, USB i DP-out, co umożliwia użytkownikom podłączenie monitora do już posiadanych platform sprzętowych. Ponadto monitor wyposażono w funkcję automatycznego dostosowania poziomu pobieranej energii oraz technologię ControlSync dającą możliwość jednoczesnego zarządzania ustawieniami w nawet sześciu monitorach, w konfiguracjach wieloekranowych.

fot. mat. prasowe

Monitor NEC EA271Q

MultiSync EA271Q jest wyposażony w 27-calowy, wysoce konfigurowalny ekran o rozdzielczości 1440p Quad HD.


NEC MultiSync® EA271Q to również monitor przeznaczony do semiprofesjonalnej obróbki grafiki i fotografii. Wyświetlane przez urządzenie obrazy zyskują referencyjną jakość dzięki zastosowaniu profesjonalnego panelu AH-IPS wyposażonego w układ DUC równoważący jednorodność podświetlenia na całej powierzchni ekranu, pełnej sprzętowej kalibracji kolorów za pomocą wewnętrznych tablic LUT o rozdzielczości 14 bit na kanał oraz stałoprądowemu sterowaniu jasnością.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: NEC EA271Q, monitor NEC, monitory

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Dysk SSD już dla każdego?

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: