eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Smartwatch Kruger&Matz Style 2

Smartwatch Kruger&Matz Style 2

2018-10-24 10:03

Smartwatch Kruger&Matz Style 2

Kruger&Matz Style 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Style 2 to nowy, elegancki smartwatch Kruger&Matz, który działa w oparciu o system Linux. Ma ekran o przekątnej 1,3″ o rozdzielczości 240×240pix, który zamknięto w okrągłej kopercie, do której dołączono skórzany pasek.
Style 2 jest wyposażony w procesor MediaTek MTK2502C wspierany 128 MB pamięci ROM oraz 64 MB RAM. Bluetooth 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Zegarek napędza bateria o pojemności 200 mAh, a dodatkowo w zestawie klient otrzymuje stację ładującą z power bankiem 400 mAh.

Za pośrednictwem smartwatcha użytkownik może otrzymać powiadomienia z portali społecznościowych, a także wykonywać i odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i odpowiadać na nie, używając gotowych szablonów. Przydatnym dodatkiem mogą okazać się także budzik, kalkulator i kalendarz. Style 2 umożliwia także zarządzanie zapisaną w telefonie muzyką oraz sterowanie aparatem.

Style 2 daje możliwość pomiaru tętna oraz jest wyposażony w krokomierz, który pozwoli na bieżąco monitorować ilość przebytych kroków, a także sprawdzić za pośrednictwem dedykowanej aplikacji przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii. O braku aktywności i dłuższym bezruchu powiadomi użytkownika funkcja alertu bezczynności. Smartwatch Kruger&Matz Style 2 posiada także opcję zapisu i analizy snu. Urządzenie wskazuje jego długość oraz płytkie i głębokie fazy. Wszystkie dane są zapisywane w formie statystyk, które można sprawdzić w dostępnej w sklepie Play i App Store dedykowanej aplikacji „Style.

fot. mat. prasowe

Smartwatch Kruger&Matz Style 2

Smartwatch Kruger&Matz Style 2 ma ekran o przekątnej 1,3″.


W ofercie marki dostępne są dwa nowe smartwatche Style 2, które różnią się między sobą kolorem paska i koperty.

Produkt dostępny w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 299 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Monitory AOC E1

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: