eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe oferty Plus Mix - Internetowy bądź Rozmowny MIX

Nowe oferty Plus Mix - Internetowy bądź Rozmowny MIX

2018-10-23 12:47

Nowe oferty Plus Mix - Internetowy bądź Rozmowny MIX

Smartfon © Ruslan Mitin - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Internetowy Plus MIX oraz Rozmowny Plus MIX to dwie nowe oferty od Plusa, które dostępne będą od 24 października br. Internetowy MIX to propozycja dla osób potrzebujących większych pakietów Internetu, ale mniej korzystających z usług głosowych, natomiast Rozmowny MIX jest dla tych, którzy dużo rozmawiają, a wystarcza im minimalny pakiet internetowy.
Plus Mix to brak rachunków i kontrola kosztów, a dzięki pełnej gamie usług dostępnych w różnych wariantach oferty najlepsze jej dopasowanie do szerokiej grupy odbiorców.

Nowy Internetowy Plus MIX to trzy poziomy zobowiązań za 30 zł, 40 zł i 50 zł:
  • Internetowy MIX30 to pakiet 4 GB oraz 100 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
  • Internetowy MIX40 to pakiet 6 GB oraz 200 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
  • Internetowy MIX50 to pakiet 8 GB oraz 400 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Wprowadzony Rozmowny Plus MIX to dwa poziomy zobowiązań za 30 zł i 40 zł:
  • Rozmowny MIX30 to 400 minut na rozmowy do wszystkich oraz rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.
  • Rozmowny MIX40 to bez limitu rozmowy do wszystkich oraz w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.

fot. mat. prasowe

Plus Mix

Nowe oferty Plus Mix to Internetowy bądź Rozmowny MIX.


Plus Mix to połączenie oferty „na kartę” ze smartfonem w atrakcyjnej cenie. Pozwala ona na realny wpływ na długość trwania kontraktu, dzięki możliwości zwiększenia tempa doładowań kontraktowych, a niewykorzystane środki z doładowania oraz niespożytkowane jednostki z pakietów przechodzą na kolejne miesiące.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: