eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Razer Phone 2

Smartfon Razer Phone 2

2018-10-11 11:11

Smartfon Razer Phone 2

Smartfon Razer Phone 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma Razer ogłosiła premierę Razer Phone 2 – smartfona dla graczy. Smartfon wyposażono w 5,7 calowy wyświetlacz IGZO, który oferuje odświeżanie ekranu oraz próbkowanie dotyku na poziomie 120 Hz, baterię o pojemności 4000 mAH i podwójne głośniki przednie. Razer Phone był także testowany pod kątem odporności na kurz i wodę w zgodzie z normą IP67.
Razer Phone 2 został wyposażony w chipset Qualcomm 845 Snapdragon oraz układ graficzny Qualcomm Adreno 630, które radzą sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających aplikacji, a ich wydajność wzmacnia system chłodzenia oparty na komorze parowej. Zapewnia ona większą powierzchnię rozpraszającą ciepło, jednocześnie utrzymując wysoki frame rate.

Smartfon ma dwa tylne aparaty. Pierwszy został wyposażony w obiektyw szerokokątny z optyczną stabilizacją, drugi w teleobiektyw z 2-krotnym zoomem. Oba aparaty posiadają sensory o rozdzielczości 12 Mpx. Matryce Sony IMX skonfigurowano tak, aby dostarczały obrazy o szerokiej gamie kolorystycznej i pozbawione szumu - niezależnie od warunków oświetleniowych czy szybkości rejestrowanej sceny.

Przednia kamerka o rozdzielczości 8 megapikseli jest w stanie obsłużyć strumieniowanie obrazu w rozdzielczości Full HD, co docenią wszyscy profesjonaliści zajmujący się transmisjami na żywo.

fot. mat. prasowe

Razer Phone 2 - tył

Smartfon ma dwa tylne aparaty.


Aplikacja obsługująca aparat została wyposażona w nowy interfejs użytkownika, pozwalający na obsługę trybów portretowego i panoramicznego za pomocą jednej ręki.

Razer Phone 2 jest wspierany przez Chroma. Na tylnej ściance telefonu umieszczono logo Razera – trójgłowego węża, które może świecić się w 16,8 milionów kolorów i zapewniać powiadomienia płynące z aplikacji (np. komentarz na Facebooku czy wiadomość na WhatsApp). Razer Chroma pozwala także na konfigurację efektów świetlnych takich jak Static, Spectrum Cycling czy Breathing.

fot. mat. prasowe

Razer Phone 2 - ekran

Smartfon wyposażono w 5,7 calowy wyświetlacz IGZO.


Razer Phone 2 można ładować w trybie bezprzewodowym. Firma udostępniła także własną ładowarkę bezprzewodową z podświetleniem Chroma.

Jeśli preferujesz ładowanie za pośrednictwem kabla USB-C, to dzięki Qualcomm QuickCharge 4+ możliwe jest naładowanie baterii telefonu do poziomu 50% w ciągu zaledwie 30 minut.

Podwójne głośniki przednie umiejscowiono na dole i górze obudowy telefonu. Pozwala to na niesamowite rozprzestrzenianie się dźwięku w pomieszczeniach oraz wygodne ułożenie telefonu podczas wielogodzinnych sesji grania.

fot. mat. prasowe

Smartfon Razer Phone 2 - przód i tył

Na tylnej ściance telefonu umieszczono logo Razera – trójgłowego węża.


Razer Phone współpracuje z sieciami LTE Gigabit z szybkością pobierania do 1,2 Gbit/s.

Razer Phone został zoptymalizowany pod kątem działania z najpopularniejszymi tytułami na platformy mobilne takimi jak PlayerUnknown Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile), Rival Crimson x Chaos, Marvel Future Fight, Guns of Boom, RuneScape oraz wieloma innymi.

Razer Phone 2 ma oficjalny certyfikat Netfliksa dotyczący obsługi materiałów wideo HDR oraz dźwięku Dolby Surround 5.1

Razer Phone będzie dostępny w rekomendowanej cenie 849 euro w USA, Europie oraz Azji.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: