eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › F-Secure TOTAL

F-Secure TOTAL

2018-09-18 11:28

F-Secure TOTAL

F-Secure TOTAL © fot. mat. prasowe

F-Secure zaprezentował nowy pakiet TOTAL, w którym oprócz antywirusa i usługi VPN pojawił się menedżer haseł oraz dedykowane oprogramowanie chroniące inteligentny dom.
W ubiegłym roku firma F-Secure połączyła antywirus SAFE oraz usługę FREEDOME, szyfrującą komunikację i pozwalającą korzystać z wirtualnych lokalizacji (VPN), w ramach jednego pakietu TOTAL. Teraz ofertę uzupełnia dodatkowo menedżer haseł KEY oraz subskrypcja oprogramowania F-Secure SENSE, które pozwala bezpiecznie korzystać z urządzeń domowych podłączonych do sieci.

F-Secure TOTAL obecnie obejmuje:
  • Antywirus F-Secure SAFE – rozwiązanie zapewniające ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, zabezpieczające sesje bankowości internetowej oraz umożliwiające rodzicom ustalanie limitów korzystania z internetu przez dzieci;
  • F-Secure FREEDOME VPN – oprogramowanie, które szyfruje ruch sieciowy, zapewniając anonimowe i bezpieczne korzystanie z internetu na każdym urządzeniu;
  • Menedżer haseł F-Secure KEY chroniący hasła i kody PIN na wszystkich kontach;
  • F-Secure SENSE – dedykowane oprogramowanie do ochrony urządzeń z zakresu IoT działające z autorskim routerem SENSE. F-Secure ma już w planach udostępnienie oprogramowania także na routerach firm trzecich.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: