eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptop 2w1 Hykker HELLO

Laptop 2w1 Hykker HELLO

2018-09-18 08:54

Laptop 2w1 Hykker HELLO

Laptop Hykker HELLO © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

W sklepach Biedronka od 20 września br będzie dostępny nowy laptop Hykker HELLO. Ma on obracany ekran 360 stopni o przekątnej 11,6 cala i pracuje pod kontrolą WINDOWS 10 HOME BASIC 64 bit.
Hykker HELLO ma smukłą obudowę obleczoną materiałem RubberTouch. Waży niewiele ponad 1 kg. Ekran IPS ma rozdzielczość Full HD (1920x1080 px). Technologia In-Plane Switching zapewnia jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany. Komfort obsługi i wygodę zapewnia z kolei ergonomiczna, wyspowa klawiatura.

W laptopie zastosowano dotykowy, obracany ekran 360 stopni o przekątnej 11,6’’, który może pełnić różne role w pełni dostosowując się do potrzeb i celu użytkowania. Przykładowo – Hykker HELLO sprawdzi się nie tylko jako klasyczny laptop, lecz też jako tablet, odtwarzacz filmów w domowym zaciszu czy jako panel demonstracyjny - narzędzie ułatwiające rozmaite prezentacje multimedialne i spotkania biznesowe.

fot. mat. prasowe

Hykker HELLO - tablet

Hykker HELLO sprawdzi się nie tylko jako klasyczny laptop, lecz też jako tablet.


Laptop pracuje w oparciu o czterordzeniowy układ Intel Atom x5 Z8350 o taktowaniu 1.92GHz, wykonany w litografii 14 nm, oferujący szereg usprawnień. Za grafikę odpowiada zintegrowana karta Intel HD Graphics 400 ósmej generacji o częstotliwości taktowania 200-500MHz. Laptop ma także 4 GB pamięci RAM (DDR3) oraz 32 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive. Model posiada zintegrowany moduł Wi-Fi b/g/n do łączenia się z Internetem. Urządzenie pracuje pod kontrolą preinstalowanego WINDOWS 10 HOME BASIC 64 bit. Dzięki takiej specyfice korzystanie z laptopa jest płynne i komfortowe przez długi czas.

fot. mat. prasowe

Hykker HELLO - ekran

W laptopie zastosowano dotykowy, obracany ekran 360 stopni o przekątnej 11,6’’.


Hykker HELLO jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 8000 mAh.

fot. mat. prasowe

Hykker HELLO - obudowa

Hykker HELLO ma smukłą obudowę obleczoną materiałem RubberTouch.


Laptop ma kilka złącz gwarantujących kompatybilność sprzętu z innymi urządzeniami. Do dyspozycji mamy więc wejścia oraz porty, takie jak: 2xUSB 2.0, mini HDMI oraz slot na kartę microSD. Laptop ma czytnik linii papilarnych z funkcją WINDOWS HELLO wbudowany w touchpad. W efekcie nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo zgromadzonych danych i zapamiętywanie haseł, a wszystko wciąż pozostaje chronione. Ta funkcja jest praktycznym ułatwieniem dla każdego użytkownika, a nawet dla dzieci.

Laptop Hykker HELLO w cenie 749 zł dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od czwartku 20 września do 3 października br. lub do wyczerpania zapasów.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Hykker HELLO, laptop Hykker, Hykker, laptopy

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: