eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptop Lenovo Yoga Book C930

Laptop Lenovo Yoga Book C930

2018-09-05 09:18

Laptop Lenovo Yoga Book C930

Lenovo Yoga Book C930 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Lenowo wprowadza nowego konwerowalnego laptopa z dwoma wyświetlaczami i technologią E Ink - Yoga Book C930. Jest on wyposażony w procesor Intel Core 7. generacji oraz Windows 10.
Yoga Book C930 ma 4 mm grubości w najcieńszym miejscu po otwarciu i 9,9 mm po zamknięciu, a waży 775 g.

To laptop z dwoma wyświetlaczami i technologią E Ink — ekran IPS o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,8 cala współpracuje z wyświetlaczem E Ink, który działa jako notatnik, szkicownik, czytnik e-booków i samoucząca się klawiatura.

Laptop Yoga Book C930 wyposażony jest w procesor Intel Core 7. generacji — jeden z najwydajniejszych CPU dostępnych w laptopach bez wentylatora, który nie generuje szumu termicznego. Dodatkowo laptop ten wyposażony jest w ekran QHD 2K IPS o przekątnej 10,8 cala, dwa głośniki i technologię kinowego audio Dolby Atmos®, która otacza użytkownika wysokiej jakości dźwiękiem podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga Book C930 z Precision Pen

Opcjonalny Precision Pen jest idealnym narzędziem dla użytkowników biznesowych, projektantów i innych osób pracujących kreatywnie.


Zawias otwierany w zakresie 360° umożliwia bezproblemowy wybór spośród pięciu trybów pracy: pisania, tworzenia, czytania, przeglądania i oglądania. Dzięki temu można oglądać seriale, tworzyć lub pracować na laptopie w dowolnym miejscu i sytuacji — stojąc w metrze, siedząc w samolocie, biegając na bieżni czy wypoczywając na sofie po ciężkim dniu.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga Book C930 - notatnik

E Ink działa jako notatnik, szkicownik, czytnik e-booków i samoucząca się klawiatura.


W regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu Yoga Book C930 będzie dostępny w cenie od 999 EUR (z VAT) od września 2018 r. w witrynie www.lenovo.com i w wybranych sklepach.

fot. mat. prasowe

Yoga Book C930

Zawias otwierany w zakresie 360° umożliwia bezproblemowy wybór spośród pięciu trybów pracy: pisania, tworzenia, czytania, przeglądania i oglądania.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Laptop 2w1 Hykker HELLO

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: