eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon myPhone Halo S+

Telefon myPhone Halo S+

2018-08-09 13:45

Telefon myPhone Halo S+

myPhone Halo S+ © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

myPhone wprowadza do oferty Halo S +. Nowy model telefonu z wysuwaną klawiaturą oferuje ekran 2,8 cala, 32 MB pamięci wewnętrznej, aparate 2 Mpx, 3G, przycisk SOS, radio FM, latarkę oraz Bluetooth.
Halo S+ to niemal to samo, co Halo S, który zadebiutował na rodzimym rynku w maju br. Tym, co go wyróżnia, jest nieco lepsza specyfikacja. W porównaniu z młodszym bratem na plus wypada wyposażenie go w umożliwiające połączenie z internetem 3G oraz nieco silniejszy aparat 2 Mpx. Telefon dostępny jest w cenie 219 zł.

Osoby, którym nieobca jest marka myPhone, znają już z portfolio brandu przypadki, gdzie dostępne są dwa niemal identyczne, klasyczne modele, spośród których jeden jest z 3G. Telefony te mają zawsze w nazwie dodatkowo znaczek „+”. Tak rozróżnione komórki to na przykład modele z klapką myPhone Metro i myPhone Metro+ oraz te z prostą konstrukcją - myPhone Classic i myPhone Classic+. Z podobnym zabiegiem spotykamy się tutaj.

W efekcie nowy myPhone Halo S+, to dobrze znany „slider” z rozsuwaną konstrukcją, doskonały dla osób, które chcą mieć telefon z dużym ekranem, a jednocześnie nie mogą rozstać się z tradycyjną klawiaturą do pisania SMS-ów. Posiada duży ekran 2,8 cala (240x320 px), dzięki czemu nie męczy wzroku, a czytanie wszelkich komunikatów oraz pisanie sms-ów są wyjątkowo łatwe. Komfort obsługi potęgują: duże klawisze, opcja ustawienia 8 fotokontaktów oraz stacja ładująca. W konsekwencji, aby dłużej używać telefonu wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka (w zestawie znajduje się również adapter do tradycyjnego ładowania). Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie może z powodzeniem pełnić rolę telefonu domowego oraz komórki.
oraz komórki.

fot. mat. prasowe

myPhone Halo S+ w bazie

Aby dłużej używać telefon wystarczy odłożyć go do bazy podłączonej do gniazdka.


Telefon posiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania, nawet przy korzystaniu z wielu funkcji jednocześnie.

Halo S+ jest wyposażony w aparat 2 Mpx, dzięki któremu uwiecznimy każdą chwilę na dłużej oraz modem 3G zapewniający dostęp do przeglądarki WWW i poczty e-mail, a dodatkowo umożliwiający wysyłanie MMS-ów i szybsze przesyłanie plików.

Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o przycisku funkcyjnym SOS dającym możliwość nawiązania połączenia / wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. To rozwiązanie stanowi świetne zabezpieczenie w razie niespodziewanych sytuacji i zagrożenia. Urządzenie wyposażono także w radio FM, latarkę oraz Bluetooth, dzięki któremu m.in. podłączymy zestaw głośnomówiący w aucie. Telefon posiada 32 MB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o dodatkowe 32 GB.
oraz komórki.

fot. mat. prasowe

myPhone Halo S+ - klawiatura

Wysuwanie i chowanie klawiatury jest równoznaczne z automatycznym zablokowaniem lub odblokowaniem telefonu oraz odebraniem, bądź kończeniem połączenia.


myPhone Halo S+ dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej, w cenie 219 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Smartfon Galaxy Note9

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: