eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony Doogee dostępne w Polsce

Smartfony Doogee dostępne w Polsce

2018-07-13 00:44

Smartfony Doogee dostępne w Polsce

Doogee BL9000 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (7)

Smartfony Doogee są już oficjalnie dostępne w Polsce. Ich wyłącznym dystrybutorem jest spółka MB Mobile. Smartfony projektowane są w Hiszpanii, a produkowane w Chinach. Dostępne są cztery linie smartfonów Doogee: seria X, seria BL, seria S i Mix.

Seria X


X to seria budżetowych urządzeń tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami: bezramkowym designem, ekranami o przekątnych 5.3/5.5 cala i proporcjach 18:9, podwójnymi aparatami, metalowymi obudowami, hartowanym szkłem 2.5D czy nowoczesnymi i innowacyjnymi zabezpieczeniami takimi jak czytnik linii papilarnych na bocznej ramce urządzenia oraz Face ID.

fot. mat. prasowe

Doogee X55

X to seria budżetowych urządzeń tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami: bezramkowym designem, ekranami o przekątnych 5.3/5.5 cala i proporcjach 18:9.


Seria BL


Smartfony serii BL to linia przeznaczona dla osób, dla których najważniejszy jest czas pracy urządzenia. Najmniejszy akumulator w tej serii smartfonów ma pojemność 5050 mAh a największy 12000 mAh. Oczywiście, poza samymi bateriami w smartfonach z tej serii stosowane są inne zaawansowane technologicznie rozwiązania. Wśród nich znaleźć można na przykład podwójny aparat zarówno z tyłu jak i z przodu urządzenia, ładowanie bezprzewodowe czy wysoką specyfikację zastosowanych podzespołów (takich jak: ekran FHD+, matryca głównej kamery o rozdzielczości 16 MP czy 64GB wbudowanej pamięci).

fot. mat. prasowe

Doogee BL5000 - tył

Najmniejszy akumulator w tej serii smartfonów ma pojemność 5050 mAh a największy 12000 mAh.


fot. mat. prasowe

Doogee BL5000 - przód

Smartfony z serii BL mają ekran FHD+.


Seria S


Smartfony z serii S należą do kategorii rugged czyli sprawdzą się przede wszystkim w ekstremalnych warunkach. Ich mocne obudowy zostały wykonane, w zależności od modelu, z aluminium i poliwęglanu lub nawet z Kevlaru. Urządzenia spełniają normę IP68, a zatem są wytrzymałe, odporne na wszelkiego rodzaju upadki, kurz, pył czy zanurzenie w wodzie. Specjalnie zaprojektowane boki obudowy pozwalają na stabilne trzymanie telefonów w dłoni. Poza podwyższoną wytrzymałością w smartfonach z tej serii zastosowano (w zależności od modelu) szereg przydatnych funkcjonalności: wyjątkowo pojemne baterie, ładowanie bezprzewodowe, wykorzystanie podwójnych aparatów zarówno z tyłu jak i z przodu urządzenia, boczny czytnik linii papilarnych czy pamięć 128 GB.

fot. mat. prasowe

Doogee S55

Smartfony z serii S należą do kategorii rugged czyli sprawdzą się przede wszystkim w ekstremalnych warunkach.


Seria Mix


Mix to linia najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli. Urządzenia z tej serii wyróżniają się stylowym wzornictwem oraz oferują możliwie najlepsze podzespoły, co przekłada się na największą wydajność. W serii Mix dostępne są smartfony z systemem podwójnych aparatów z tyłu i z przodu, matrycą głównego aparatu o rozdzielczości 16 MP, procesorem helio P25 czy odblokowywaniem urządzenia za pomocą skanu twarzy.

fot. mat. prasowe

Doogee Mix - przód

Urządzenia z tej serii wyróżniają się stylowym wzornictwem.


fot. mat. prasowe

Doogee Mix - tył

W serii Mix dostępne są smartfony z systemem podwójnych aparatów z tyłu i z przodu.


Dostępność i ceny


Wyłącznym dystrybutorem smartfonów Doogee w Polsce jest spółka MB Mobile. Ceny urządzeń z serii X kształtują się na poziomie 279 - 450 złotych, seria BL mieści się w widełkach od 690 do 780 złotych, seria S to koszt od 520 do 1470 złotych, natomiast ceny urządzeń z serii Mix to wydatek w przedziale od 499 do 1470 złotych. Smartfony są już dostępne online w sklepach Neonet i MediaExpert. W najbliższych dniach wybrane modele znajdą się także w stacjonarnej sieci sprzedaży MediaExpert. Urządzenia zakupione w oficjalnej dystrybucji mają pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe zapewnione przez S.B.E Polska.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: smartfony Doogee, smartfony, Doogee

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: