eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-M2630

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-M2630

2018-07-12 10:16

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-M2630

Sharp MX-M2630 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Sharp zaprezentował nowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne o prędkości drukowania 26 stron na minutę - model MX-M2630. Urządzenie wyposażono w wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów.
Urządzenie MX-M2630 wyposażone jest w wiele intuicyjnych funkcji, na przykład personalizowany interfejs użytkownika, dostępny na ruchomym ekranie dotykowym LCD, o przekątnej 7 cali.

MX-M2630 posiada opcję druku podążającego, która zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, w najdogodniejszym momencie. Dzięki temu użytkownicy nie muszą czekać, aż urządzenie będzie wolne, a dokumenty nawet przez moment nie będą leżały na tacy bez nadzoru. W ten sposób zapewnione zostanie bezpieczeństwo danych.

Dodatkowe, opcjonalne funkcje dla modelu MX-M2630 obejmują łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznych dostawców i serwisami w chmurze. Za pomocą modułu Sharp Cloud Connect można uzyskać łatwy dostęp z urządzenia do popularnych usług, w tym Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box i Google Drive™.

Użytkownicy mogą łatwo udostępnić współpracownikom zeskanowane dokumenty za pomocą kont Gmail™ i Microsoft Exchange™ bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu informacje można bezpiecznie przesłać i otworzyć w dowolnym miejscu i momencie. Sharp proponuje również firmom większą wszechstronność, którą daje wachlarz funkcji opcjonalnych, takich jak Office Direct Print i OCR dla skanowania, które umożliwiają łatwe tworzenie cyfrowych wersji dokumentów w formie edytowalnych plików z opcją wyszukiwania oraz wydruk plików bez konieczności ich otwierania na komputerze.

fot. mat. prasowe

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-M2630

MX-M2630 posiada opcję druku podążającego, która zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, w najdogodniejszym momencie.


Urządzenie MX-M2630 uzupełnia ofertę urządzeń czarno-białych w serii MX, która teraz składa się z 11 modeli, zorientowanych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

Model MX-M2630 jest już dostępny u Sharp i partnerów.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: