eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › PlushABO: ekstra pakiet 10 GB na YouTube

PlushABO: ekstra pakiet 10 GB na YouTube

2018-04-24 13:25

PlushABO: ekstra pakiet 10 GB na YouTube

PlushABO © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Oferta PlushABO została wzbogacona. Klienci, którzy wykupią abonament za 25 zł, zarówno na czas nieoznaczony jak i oznaczony, otrzymają co miesiąc dodatkowy PAKIET VIDEO ekstra, czyli 10 GB na przesyłanie i odbieranie danych w ramach serwisu YouTube.
PlushABO za 25 zł to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social mediów (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z transferem nie pomniejszającym podstawowego limitu danych oraz pakiet 10 GB z dodatkowymi GB za staż przy wyborze ABO na czas nieokreślony lub pakietem 15 GB dla tych co zdecydują się na ABO na 24 miesiące.

fot. mat. prasowe

PlushABO za 25 zł

PlushABO wzbogacono o dodatkowy PAKIET VIDEO ekstra, czyli 10 GB na przesyłanie i odbieranie danych w ramach serwisu YouTube.


Nowy PAKIET VIDEO ekstra jest dostępny bez dodatkowych opłat w obu wariantach najwyższego ABO za 25 zł: w ABO na czas nieoznaczony jest przyznawany od pierwszego okresu rozliczeniowego, natomiast w ABO na czas oznaczony przez pierwsze trzy okresy rozliczeniowe transfer na YouTube nie pomniejsza limitu danych, a pakiet 10 GB jest aktywny od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Dla tych co zdecydują się na nową ofertę wraz ze sprzętem czekają Gimbal DJI Osmo Mobile ze stabilizacją obrazu lub HUAWEI P9 Lite (2017), oba za 1 zł na start.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: YouTube, PlushABO, Plush

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: