Aktualności

Gospodarka

Wygraj logo dla swojej firmy

11.05.2006, 13:37

Wygraj logo dla swojej firmy

Wygraj logo dla swojej firmy

Każda firma, chcąc na rynku uzyskać i utrzymać odpowiednią pozycję musi się wyróżniać. Jednym z unikalnych elementów wizerunku firmy jest jej znak graficzny - logo. Odpowiedni symbol graficzny może bowiem identyfikować firmę dużo szybciej i precyzyjniej niż najbardziej wymyślna nazwa. Serwis eGospodarka.pl rozumiejąc, że odpowiednie logo może pomóc w uzyskaniu przewagi nad konkurentami, zaproponował swoim użytkownikom konkurs, w którym główną nagrodą jest logo. Główna nagroda obejmuje projekt nowego symbolu i nazwy firmy lub rewitalizację obecnego. Dodatkowe nagrody to 10 książek z księgarni Onepress.pl.

Niemal każda firma posiada swoje logo, jednak tylko niektóre znaki już od pierwszego spojrzenia zapadają w pamięć. Decyduje o tym między innymi jakość i czytelność samego logo. Główną nagrodą w konkursie jest zaprojektowanie nowego lub odświeżenie dotychczasowego znaku, by firma stała się lepiej rozpoznawalna. Fundatorem nagrody głównej jest profesjonalna pracownia projektowania logo Andrzej-Ludwik Włoszczyński.

- Graficzna forma przedstawiania symbolu i nazwy firmy, stanowi ważny element identyfikacji przedsiębiorstwa. Jego znaczenie marketingowe jest porównywalne z dobrze dobraną nazwą czy hasłem wiodącym firmy. Dlatego niezwykle istotne jest profesjonalne zaprojektowanie logo, które będzie kojarzyło się z firmą i jej działalnością. Profesjonalne logo może się więc okazać elementem budowy przewagi na bardzo konkurencyjnym rynku. - mówi Beata Szkodzin, wydawca serwisu eGospodarka.pl - Wiemy, że odpowiedni znak firmowy może mocno utkwić w pamięci potencjalnego klienta, ułatwiając identyfikację firmy spośród wielu działających na rynku, dlatego w porozumieniu z naszym partnerem - Andrzejem-Ludwikiem Włoszczyńskim - zaproponowaliśmy naszym użytkownikom konkurs, w którym mogą wygrać dla swojej firmy opracowanie profesjonalnego znaku graficznego - dodaje Beata Szkodzin.

Zasady konkursu są bardzo proste - w każdym tygodniu jego trwania na stronie internetowej eGospodarka.pl pojawią się dwa pytania, na które należy odpowiedzieć. Na każde pytanie należy odpowiedzieć osobno, korzystając z formularza znajdującego się na stronie konkursowej.

Nagroda główna zostanie przyznana osobie, która poprawnie odpowie na wszystkie pytania konkursowe oraz udzieli najszybciej odpowiedzi na pytanie ostatnie (decyduje data i godzina wysłania formularza konkursowego). Kolejnych dziesięciu laureatów otrzyma nagrody książkowe - każdy z nich będzie mógł sam wybrać jeden z siedmiu tytułów, ufundowanych przez księgarnię Onepress.pl z Gliwic.

- Dodatkowe nagrody książkowe, ufundowane przez naszego partnera - wydawnictwo Onepress - to ciekawe poradniki dla biznesu, zróżnicowane tematycznie książki dla menedżerów średniego i wysokiego szczebla. W naszym konkursie proponujemy laureatom bardzo atrakcyjne pozycje książkowe z zakresu marketingu, kreowania marki oraz zarządzania ludźmi – mówi Beata Szkodzin.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach od 11 do 24 maja 2006 roku. Pierwsze pytanie już się ukazało. Konkurs jest dostępny pod adresem
 
tytuł : Wygraj logo dla swojej firmy
oprac. : Joanna Gacka / eGospodarka.pl
 

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:

logo, wizerunek, projktowanie logo, kreowanie wizerunku, konkurs, egospodarka

Podobne tematy Najnowsze w dziale Wszystkie wiadomości
04.01Pożegnanie z Intel Inside
16.06Metody kreowania wizerunku lidera politycznego
29.01Jak zaprojektować znak towarowy i symbol firmy?
03.12Dlaczego kreowanie wizerunku firmy jest ważne?
16.05Ciemne strony internetu
21.02Wizerunek firmy podstawą sukcesu
01.12Stwórz logo z eGospodarka.pl
29.11"Myśli o nowoczesnym biznesie" - konkurs w eGospodarka.pl
13.09eGospodarka.pl ma już ponad milion użytkowników
13.03Wygraj wideokonferencje z eGospodarka.pl
23.11Wizytówki przez Internet
25.05Logo do remontu
11.05Wygraj logo dla swojej firmy
01.12Stwórz logo z eGospodarka.pl
29.11"Myśli o nowoczesnym biznesie" - konkurs w eGospodarka.pl
24.11Multimedialne kartki świąteczne dla firm
21.05 Grecja wciąż w centrum zainteresowania rynków finansowych
21.05 Polscy internauci odczuwają skutki kryzysu
21.05 Czy energetyka gazowa ma szanse na rozwój?
21.05 TFI: sprzedaż i umorzenia IV 2012
21.05 Bez konkretów po szczycie G-8
21.05 Rozrachunki międzybankowe: migracja do TARGET2-NBP
21.05 Przeciętne wynagrodzenie I-IV 2012
21.05 WIG20 rośnie o 0,2 procent
Bezplatna prenumerata naszego Newsletter'a!
Rejestracja domen Oferty pracy Baza firm
Sprawdź i zarejestruj domenę: Wpisz słowo kluczowe lub wybierz branżę: Wyszukiwarka firm i instytucji w bazie Panorama Firm:
słowo kluczowe:
 
branża:
 
słowa kluczowe:
 
lokalizacja:
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy

Copyright © Kasat Sp. z o.o.