eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › Konto oszczędnościowe do 100.000 zł na 2,5%. Bez haczyków i ograniczeń.

Konto oszczędnościowe do 100.000 zł na 2,5%. Bez haczyków i ograniczeń.

2018-03-03 13:05

Konto oszczędnościowe do 100.000 zł na 2,5%. Bez haczyków i ograniczeń.

Konto oszczędnościowe do 100 tys. zł na 2,5%. Bez haczyków i ograniczeń. © Frog 974 - Fotolia.com

Gdzie ulokować środki, jeśli nie na lokacie? Bezpiecznym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest konto oszczędnościowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Konta Lokacyjnego będącego doskonałą alternatywą do zwykłych lokat bankowych. W Alior Banku możemy na nim uzyskać 2,5% w skali roku.

Najważniejsze informacje:


 • Oprocentowanie: 2,5%, stała stopa procentowa
 • Kwota: do 100.000 zł nowych środków (ponad łączne saldo środków zgromadzonych przez nas w Alior Banku na dzień 24.11.2017r.)
 • Okres: oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta oszczędnościowego.
 • Dla kogo: nowi i obecni klienci Alior Banku
 • Wpłaty i wypłaty: W dowolnym momencie możemy wypłacać część lub całość środków bez utraty odsetek. Możemy także w każdej chwili dopłacać do konta inne wolne środki, które również będą oprocentowane 2,5%, jeśli nie przekroczymy łącznej sumy 100.000 zł.
 • Kapitalizacja odsetek: odsetki są naliczane codziennie od salda dziennego i kapitalizowane na koniec okresu promocyjnego – po 4 miesiącach od otwarcia konta.

Otwórz konto lokacyjne »


Dodatkowe informacje:


 • Konto Lokacyjne możemy otworzyć bez konta osobistego.
 • Dostęp do konta możemy mieć na bieżąco poprzez bankowość internetową Alior Banku, nawet jeśli nie posiadamy konta osobistego.
 • Po okresie promocji nasze środki będą oprocentowane według standardowej stopy procentowej – na chwilę obecną jest to 0,95%.
 • Prowizje i opłaty: brak opłat za otwarcie i prowadzenie Konta Lokacyjnego. W ciągu miesiąca możemy dokonać jednej wypłaty gotówkowej i jednego przelewu bezpłatnie (w każdym miesiącu możemy więc dwa razy wypłacić środki z konta bez jakichkolwiek opłat - to duży plus, bo zazwyczaj tego typu konta mają ograniczenie do jednej bezpłatnej wypłaty niezależnie od tego, w jaki sposób ją zrealizujemy). Każde kolejne wyjęcie środków wiąże się z prowizją 10 zł.
 • Jedna osoba może posiadać tylko jedno Konto Lokacyjne.
 • Bezpieczeństwo: Wszystkie nasze środki do 100.000 euro zgromadzone w Alior Banku są gwarantowane w całości przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.Ważne


Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od chwili otwarcia konta, warto więc od razu po otwarciu zasilić je przelewając kwotę, którą chcemy ulokować.

Modyfikacja parametrów konta (np. przekształcenie konta na wspólne czy zmiana dotycząca sporządzania wyciągów) w ciągu pierwszych 4 miesięcy powoduje automatyczne wyłączenie z promocji.

Jak skorzystać z promocji:


Konto możemy założyć bezpośrednio przez internet, bez wychodzenia z domu, na jeden z trzech sposobów:
 • Umowa on-line, której zawarcie potwierdzamy przelewem z innego banku,
 • Umowa papierowa - otrzymamy ją kurierem do podpisu,
 • Umowa VIDEO - naszą tożsamość potwierdzimy za pośrednictwem kamery i mikrofonu w komputerze.

Wystarczy wypełnić wniosek i postępować dalej zgodnie z wybranym rozwiązaniem.

Otwórz Konto lokacyjne do 100.000 zł na 2,5% »
Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki do formularzy oferty z programu partnerskiego, w którym uczestniczymy. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

0 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.