eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › 4% Lokata w Nest Banku

4% Lokata w Nest Banku

2018-01-23 13:44

4% Lokata w Nest Banku

Lokata Witaj na 4% w Nest Banku © Andrey Popov - Fotolia.com

Lokata oprocentowana 4% w skali roku, to obecnie jedna z najlepszych ofert oszczędnościowych na rynku. Taką lokatę możemy założyć w Nest Banku, jeśli dotychczas nie byliśmy klientem tego Banku i wraz z lokatą założymy bezpłatne konto osobiste.

Wniosek o Nest Lokatę Witaj możesz złożyć na .

  • Oprocentowanie 4% w skali roku, stała stopa procentowa
  • Okres: 3 miesiące
  • Kwota: minimum 1.000 zł, maksimum 10.000 zł
  • Jeden klient może otworzyć tylko jedną promocyjną lokatę Witaj
  • Warunek konieczny skorzystania z oferty – otwarcie bezpłatnego konta osobistego w Nest Banku.
  • Lokata może być odnawiana automatycznie. Możemy też złożyć dyspozycję, by po zakończeniu środki z lokaty od razu przelano na nasz rachunek. W przypadku automatycznego odnowienia lokaty uzyskamy oprocentowanie takie jak dla standardowej Nest Lokaty obowiązujące w dniu odnowienia– w dniu dzisiejszym byłoby to 1%.
  • Zerwanie lokaty przed terminem skutkuje utratą naliczonych odsetek.

Otwórz 4% lokatę Witaj »


Warunki konta osobistego otwieranego wraz z lokatą:


  • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta - brak opłaty miesięcznej (bez żadnych dodatkowych warunków typu liczba transakcji kartą czy miesięczne wpływy na konto),
  • Bezpłatna jedna karta płatnicza do konta - brak opłat za wydanie i użytkowanie, brak prowizji za płatności kartą oraz za wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju,
  • Bezpłatne przelewy – wszystkie przelewy realizowane przez Bankowość Internetową lub Mobilną są bez żadnych opłat. Prowizja jest jedynie za przelewy natychmiastowe (1 zł od przelewu) lub zagraniczne (15 zł).

Terminy:


Od chwili otwarcia konta mamy 30 dni na (poprzez bankowość elektroniczną). W tym czasie musimy też przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Dodatkowe uwagi:


Środki zgromadzone w Nest Banku są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do równowartości 100 tysięcy euro (aktualnie jest to powyżej 400 000 zł) dla każdego klienta.

Jeśli zdecydujemy się na dłuższą współpracę z Nest Bankiem, to po zakończeniu naszej 3-miesięcznej lokaty możemy skorzystać z promocji „Nest Lokata Lojalna” dzięki której uzyskamy oprocentowanie 2,25% - 2,80% w zależności od okresu. Na tą lokatę będziemy mogli wpłacić maksymalnie aż do 2 mln zł. Aby skorzystać z tej oferty musimy jednak zdecydować się na regularne wpływy wynagrodzenia (lub innych stałych dochodów) na konto w łącznej wysokości minimum 2.500 zł miesięcznie. Warunkiem koniecznym jest również zaakceptowanie i utrzymanie przez okres trwania lokaty zgody marketingowej do usług Nest Banku.

Nest Bank ma w swojej ofecie również 6-cio miesięczną lokatę Witaj oprocentowaną 4%. W tym przypadku konieczny jest jednak wpływ w łącznej kwocie min. 2500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, stypendium lub świadczenia 500+ na Nest Konto w ciągu 60 dni od założenia lokaty. Przelew nie może być z innego naszego konta, lecz bezpośrednio od pracodawcy lub organu wypłacającego świadczenie. Niespełnienie tych warunków spowoduje obniżenie oprocentowania do 0,5% począwszy od 4 miesiąca trwania lokaty (średnie oprocentowanie wyniesie wtedy 2,25%).

Otwórz 4% lokatę Witaj w Nest Banku »Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki do formularzy oferty z programu partnerskiego, w którym uczestniczymy. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

1 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.