eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › Gdzie po szybki kredyt gotówkowy - 3 najlepsze propozycje

Gdzie po szybki kredyt gotówkowy - 3 najlepsze propozycje

2017-12-14 14:06

Gdzie po szybki kredyt gotówkowy - 3 najlepsze propozycje

Gdzie po szybki kredyt gotówkowy - 3 najlepsze propozycje © Filip Olejowski - Fotolia.com

Wszyscy wiemy, że kredytów lepiej unikać i lepiej oszczędzać niż się zapożyczać. Są jednak sytuacje i wydatki, które musimy lub chcemy sfinansować, mimo że w danym momencie nie mamy na to wystarczających środków. Szczególnie okres wakacyjny sprzyja takim sytuacjom. Mając to na uwadze, porównaliśmy wiele ofert kredytowych, by polecić te, które naszym zdaniem są ciekawą ofertą na rynku ofert bankowych (w tym zestawieniu nie bierzemy pod uwagę pożyczek udzielanych przez firmy pożyczkowe).
Przy wyborze kredytów kierowaliśmy się tym, ile będzie on nas faktycznie kosztował. W tym celu analizowaliśmy wysokość oprocentowania, wszystkie prowizje oraz inne dodatkowe koszty. Na podstawie uzyskanych od banków informacji, porównaliśmy oferty na kredyty w konkretnych wysokościach i przy takich samych warunkach kredytowania (np. liczba rat). Oczywiście nasze wyliczenia nie są w stanie uwzględnić indywidualnych warunków każdej osoby (np. zdolność kredytowa, wysokość miesięcznej raty jaką chcemy spłacać itp.) ale dają informację, którym kredytem warto się zainteresować.

Spośród przeanalizowanych przez nas kredytów, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na następujące oferty:

Szczegóły wymienionych ofert przedstawiamy poniżej.


Pożyczka Przymiarka w Alior Banku

 • Kwota kredytu: do 30.000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • Oprocentowanie: 5% (do 36 miesięcy oprocentowanie jest stałe, od 37 do 48 miesięcy zmienne)
 • Okres kredytowania: 6 – 48 miesięcy
 • Prowizja: 5% dla okresów kredytowania 6-12 miesięcy, 9,99% dla okresów kredytowania 13-48 miesięcy.

Dodatkowe uwagi:
 • w ciągu 30 dni możemy zrezygnować z pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów
 • brak dodatkowych kosztów związanych z zawarciem umowy kredytu jak i za wcześniejszą spłatę.
 • RRSO podane przez Bank jako obliczone dla reprezentatywnego przykładu: 12,88% (dla kwoty kredytu 12.000 zł, na 36 m-cy),

Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy. Skontaktuje się z tobą doradca z banku i pomoże przejść przez wszystkie formalności.

Więcej informacji »Przekorzystna Pożyczka Ekspresowa na dowód w PEKAO

 • Kwota pożyczki: do 4.000 zł
 • Oprocentowanie: 5,8%
 • Okres kredytowania: do 36 m-cy
 • Prowizja: 0% dla nowych Klientów

Dodatkowe uwagi:
 • wystarczy oświadczenie o dochodach,
 • brak dodatkowych kosztów związanych z zawarciem umowy kredytu,
 • RRSO dla reprezentatywnego przykładu: 5,95% (dla pożyczki na 2.000 zł spłacanej przez 18 m-cy).
 • Specjalna promocja Pożyczki Ekspresowej w ofercie "Przekorzystna pożyczka na START" ważna do 31.07.2018.

Więcej informacji »Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas

 • Kwota kredytu: 2.000 zł – 200.000 zł,
 • Oprocentowanie: 5,49% – 9,49% (w zależności od kwoty kredytu),
  Możliwości obniżenia oprocentowania kredytu: obecnie trwa promocja na kredyt wraz z kontem osobistym, które powoduje obniżenie oprocentowania o 0,5%,
 • Okres kredytowania: 6 – do 84 miesięcy (7 lat)
  Dla kwot minimum 30.000 zł jest możliwość wydłużenia okresu kredytowania do maksymalnie 120 m-cy (wiąże się to ze wzrostem oprocentowania o 0,5%)
 • Prowizja: 9,9%
  Możliwość obniżenia prowizji, jeśli zdecydujemy się na ubezpieczenie do kredytu (prowizja jest obniżana do 4-5%, ubezpieczenie to koszt około 0,139% - 0,5% kwoty kredytu)

Dodatkowe uwagi:
 • brak dodatkowych kosztów związanych z zawarciem umowy kredytu jak i za wcześniejszą spłatę,
 • wstępna decyzja kredytowa już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, jeśli zdecydujemy się na złożenie wniosku przez telefon,
 • konto osobiste oraz karta do konta otwierane w ramach promocji z kredytem są bezpłatne, jeśli na konto będą comiesięczne wpływy min. 1.000 zł oraz comiesięczne transakcje kartą na min. 300 zł. W przypadku nie spełnienia warunku promocji w zakresie utrzymania konta osobistego oraz zapewnienia comiesięcznego wpływu, oprocentowanie kredytu zostaje podwyższone o 3 punkty procentowe, a opłata za prowadzenie konta osobistego będzie naliczana zgodnie z obowiązującą taryfą opłat i prowizji (konto – 9 zł/mc, karta 7 zł/mc),
 • w banku uzyskaliśmy informację, że kredyt jest udzielany łącznie z kartą kredytową, jednak przy podpisywaniu umowy kredytowej możemy podpisać odstąpienie od umowy karty kredytowej i nie wiąże się to dla nas z żadnymi dodatkowymi kosztami,
 • rozpatrzenie wniosku i decyzję kredytową powinniśmy uzyskać w ciągu 2 dni od dostarczenia kompletu dokumentów (może być drogą mailową).
 • RRSO podane przez Bank dla reprezentatywnego przykładu: 13,22% (dla 50.000 zł, na 7 lat, z ubezpieczeniem).

Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy. Skontaktuje się z tobą doradca z banku i pomoże przejść przez wszystkie formalności.

Więcej informacji »
Przedstawione zestawienie ma charakter informacyjny i zostało przygotowane na podstawie informacji uzyskanych w poszczególnych bankach. Parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).
Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki do formularzy oferty z programu partnerskiego, w którym uczestniczymy. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

2 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.