eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › Zaskocz bliskich filmem od Św. Mikołaja

Zaskocz bliskich filmem od Św. Mikołaja

2018-11-24 14:46

Zaskocz bliskich filmem od Św. Mikołaja

Zaskocz bliskich Listem od Świętego Mikołaja © opolja - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Pamiętacie dzieciństwo i to wyczekiwanie na Gwiazdkę oraz oczywiście na prezenty od Świętego Mikołaja? Ta ekscytacja pomieszana z niepewnością... Pewnie wiele/u z Was, tak jak ja, co roku pisało list do Mikołaja i wierzyło, że gdzieś z ukrycia Was obserwuje i sprawdza, czy jesteście grzeczni :) Wyobraźcie sobie teraz, że Mikołaj przesyła Wam list, albo nawet wideo, gdzie mówi bezpośrednio do Was, po imieniu. Sprawiło by to Wam frajdę? Mi na pewno! Teraz taki list możecie zamówić i wysłać swoim bliskim.
W naszym serwisie piszemy zazwyczaj o tematach związanych z finansami i biznesem. Jednak nie samą pracą żyje człowiek :) a ta oferta tak bardzo nam się spodobała, że postanowiłam się nią z Wami podzielić.

Sama mam dzieci i wiem, jak trudno jest odpowiadać maluchowi na pytania „Mamo, a czy Mikołaj naprawdę istnieje?” w sytuacji, gdy zewsząd spotyka się z reklamami, na których jesteśmy informowani gdzie najszybciej i najtaniej załatwić prezenty lub takimi, gdzie wprost przywiezione przez kuriera paczki dorośli pakują i kładą pod choinkę.

Myślę więc, że taki list, przygotowany specjalnie dla naszego dziecka, to atrakcyjny i ciekawy sposób na podtrzymanie dziecięcej wiary w magię Świąt Bożego Narodzenia. A do tego sporo radości dla malucha i dla nas.

W ten zabawny sposób możemy przekazać wiadomość z ciepłymi słowami i życzeniami nie tylko małemu dziecku, ale także naszemu nastolatkowi (6 przykładowych wzorów) lub bliskiej nam osobie dorosłej (10 przykładowych wzorów), a nawet współpracownikom z firmy - zaskoczenie gwarantowane :)

Zarówno List w wersji wideo, jak i papierowej możemy spersonalizować od razu przy zakupie lub wybrać opcję „kup jako kupon” i podarować jako prezent lub spersonalizować w dowolnym momencie po zakupie.

Wideo od Świętego Mikołaja - sprawdź jak to działaMamy do wyboru 5 propozycji tematycznych filmu: Choinka Mikołaja, Elf Fajtłapa, Dom Mikołaja, Taniec elfów oraz wideo Dla dorosłego. Wybrane wideo możemy w pełni spersonalizować w ciągu 5 minut podając kilka podstawowych informacji i dodając zdjęcia z komputera lub Facebooka. Dzięki temu, nasza wiadomość będzie w 100% niepowtarzalna i wyjątkowa.

Jak to zrobić? Wybieramy jeden z dostępnych wzorów filmów. Podajemy imię dziecka (lub dorosłego adresata), a Mikołaj powita je po imieniu, wprost ze swojego biura. Do filmu dodajemy również: zalecenie od Mikołaja, zdjęcie adresata, ogólną uwagę do dziecka, zdjęcie prezentu lub listu jaki napisało do Mikołaja (można zastąpić informacją, co dziecko chciałoby dostać – tekst pojawi się w wideo zamiast zdjęcia prezentu), dowolne zdjęcie np. domu, wiek i wiele innych.

W przypadku rodzeństwa lub większej liczby dzieci, możemy zamówić jedno wspólne wideo, co jest ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Nasze wideo powinno przyjść już po 2 godzinach od momentu zaksięgowania wpłaty. Zamówione wideo dostajemy w postaci linku na swój e-mail. Po ściągnięciu na dysk możemy samodzielnie nagrać je na dysk CD lub DVD.

Aktualna promocyjna cena pojedynczego listu wideo dla dziecka to 28,99 zł (cena regularna to 31,89 zł), a w przypadku wideo zbiorowego 38,99 zł (cena regularna to 42,89 zł). Za wideo dla osoby dorosłej zapłacimy 19,89 zł (poza promocją 21,88 zł).

Zamów personalizowane wideo od Świętego Mikołaja »Wybierz film od Świętego MikołajaDo wyboru mamy 28 gotowych wzorów listów. W każdym z nich możemy dowolnie zmieniać treść listu, dostosowując ją do naszego dziecka (lub dorosłego).

Po spersonalizowaniu i zamówieniu otrzymamy osobisty list od Świętego Mikołaja napisany bezpośrednio do naszego dziecka lub osoby, dla której został zamówiony. List będzie wydrukowany na ozdobnym, grubym papierze w formacie A4, opatrzony oryginalną grafiką oraz złotą, ręcznie odciskaną pieczęcią samego Świętego Mikołaja. List będzie zapakowany w piękną, świąteczną kopertę i wysłany tradycyjną pocztą na wskazany przez nas adres. Na kopercie będzie znajdowała się pieczątka Poczty Polskiej i znaczki pocztowe.

Wszystkie listy są wysyłane Pocztą Polską listem priorytetowym w ciągu 1-5 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Aby więc zdążyły na czas, zamówienia na listy możemy składać tylko do 14 grudnia.

Cena spersonalizowanego listu w ramach trwającej właśnie promocji to 16,99 zł (cena regularna 18,69 zł). Koszt wysyłki to dodatkowe 3,20 zł (na terenie Polski) lub 6,00 zł (wysyłka poza Polskę).

Zamów personalizowany List od Świętego Mikołaja »Wybierz list od Świętego Mikołaja


Uwagi dodatkowe, mało świąteczne, ale ważne.


Nasze dane udostępnione w trakcie zamówienia są tajne i używane jedynie do realizacji zamówienia. Nie są one nikomu udostępnianie, także pracownikom obsługującym zamówienia. Nie mają oni również wglądu w treść naszego zamówienia, chyba że sami zwrócimy się z taką prośbą np. w celu poprawienia/zmiany treści zamówienia.

Jeśli z jakichś względów list czy wideo nie spełni naszych oczekiwań, mamy prawo do odstąpienia od umowy i odesłania go w ciągu 180 dni od daty zaksięgowania wpłaty, otrzymując zwrot wpłaconej kwoty. Jednak biorąc pod uwagę tysiące pozytywnych ocen i komentarzy od dotychczasowych klientów, które możemy przeczytać na stronie, jestem niemal pewna, że nie będzie takiej potrzeby, a Wasi bliscy będą zachwyceni.
Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki do formularzy oferty z programu partnerskiego, w którym uczestniczymy. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

4 11

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.