eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › 2,5% lokata online do 200.000 PLN

2,5% lokata online do 200.000 PLN

2017-10-14 19:00

2,5% lokata online do 200.000 PLN

Lokata online 2,5% do 200 000 PLN © nnudoo - Fotolia.com

Coraz trudniej o lokatę z korzystnym oprocentowaniem. Owszem, możemy znaleźć na rynku lokaty z oprocentowaniem na poziomie 3-4%, jednak wszystkie one mają dodatkowe warunki do spełnienia i w większości pozwalają ulokować maksymalnie 10.000 zł. W tej sytuacji lokata oferowana obecnie przez Alior Bank, z oprocentowaniem 2,5% i maksymalną kwotą 200.000 zł jest warta zwrócenia na nią uwagi.

Warunki lokaty:

  • tylko dla nowych klientów Alior Banku (osoby, które w dniu złożenia nie mają w Alior Banku żadnej aktywnej umowy o produkt bankowy)
  • minimalna kwota lokaty to 1.000 zł
  • maksymalna kwota lokat to 200.000 zł (łącznie na wszystkich otwieranych w promocji lokatach)
  • oprocentowanie to 2,5% w skali rocznej, stałe przez cały okres lokaty
  • lokata dostępna w wariancie na 90 lub 186 dni
  • lokata dostępna wyłącznie w internecie
  • do skorzystania z oferty nie jest wymagane otwarcie rachunku
  • brak dodatkowych warunków ograniczających możliwość skorzystania z promocjiW przypadku zainwestowania kwoty maksymalnej, czyli 200.000 zł po 90 dniach z lokaty otrzymamy 1.232,88 zł odsetek (po odjęciu podatku „Belki” będzie to na czysto 998,63 zł), a w przypadku wybrania lokaty na 186 dni dostaniemy 2.547,95 zł odsetek (2.063,83 zł po potrąceniu podatku).

Numer rachunku, na który należy wpłacić środki, zostanie wyświetlony po złożeniu wniosku oraz przesłany do nas e-mailem. Lokata zostanie założona najpóźniej w następnym dniu roboczym po wpływie środków na rachunek w Alior Banku.

Po zakończeniu lokaty środki mogą zostać automatycznie przelane na rachunek, z którego zostały przesłane. Jeśli nie damy takiej dyspozycji przy składaniu wniosku o lokatę ani w trakcie jej trwania, to lokata zostanie automatycznie odnowiona (z oprocentowaniem obowiązującym w dniu prolongaty).

Zerwanie lokaty przed terminem możliwe jest w dowolnej Placówce Banku. Jeżeli lokata zostanie zerwana przed terminem zapadalności, odsetki nie zostaną naliczone, a wypłata może być zrealizowana jako przelew krajowy (do takiej operacji konieczne jednak będzie otwarcie konta i opłacenie prowizji zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji) lub w gotówce.

Złóż wniosek online o lokatę na 2,5% do 200 000 PLN »Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki do formularzy oferty z programu partnerskiego, w którym uczestniczymy. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

1 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

  • Komentarz usunięty

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.