eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościeGospodarka.pl poleca › Pożyczka gotówkowa do 120 000 zł z gwarantowanym bonusem do 1 250 zł

Pożyczka gotówkowa do 120 000 zł z gwarantowanym bonusem do 1 250 zł

2017-10-11 11:23

Pożyczka gotówkowa do 120 000 zł z gwarantowanym bonusem do 1 250 zł

Pożyczka z gwarantowanym bonusem do 1250 zł © ewakubiak - Fotolia.com

Jeśli zastanawiasz się aktualnie nad wzięciem kredytu, warto zwrócić uwagę na promocję, którą organizuje obecnie Comperia.pl wraz z Bankiem PKO BP. Składając wniosek o pożyczkę poprzez panel Comperii możemy uzyskać BONUS w postaci premii wynoszącej nawet 1 250 zł. Dzięki temu koszt pożyczki będzie dla nas zdecydowanie niższy.
trwa od 4 października do 4 listopada 2017 r. i dotyczy dobrze znanej wszystkim pożyczki gotówkowej Mini Ratka, którą PKO Bank Polski ma w swojej ofercie już od kilku lat. W ramach pożyczki możemy otrzymać od 1 000 zł do 120 000 zł, a wszystkie koszty związane z jej udzieleniem są kredytowane przez Bank. Oprocentowanie oraz prowizja ustalane są indywidualnie, a dzięki bonusowi korzystnie mogą na niej wyjść wszyscy klienci. Wysokość bonusu jest uzależniona od wysokości pożyczki i wynosi od 50 do 1 250 zł. Dodatkowo, jeśli obecnie nie spłacamy w Banku PKO BP żadnej pożyczki czy kredytu i skorzystamy z „Pożyczki na nowo” możemy liczyć na atrakcyjne stawki oprocentowania i prowizji.

Kto może skorzystać z promocji?


Promocja przeznaczona jest dla wszystkich osób pełnoletnich, mieszkających na terenie Polski i posiadających zdolność kredytową oraz dokument osobisty uprawniający do udzielenia kredytu. Promocja dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów Banku i do jej udzielenia nie jest wymagane posiadanie lub otwarcie konta osobistego w PKO BP.

Jak skorzystać z promocji?

 • (Z jednego adresu IP i jednego adresu e-mail może zostać złożony tylko jeden, unikalny wniosek na powyższy produkt. Kolejne wnioski mogą nie zostać przyjęte. Pamiętajmy też o zaznaczeniu wszystkich wymaganych zgód.)
 • Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz mailem po rejestracji.
 • Zaloguj się do panelu ComperiaBonus.pl
 • Kliknij w link do wniosku o kredyt (w panelu akcji) i wypełnij go. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank Organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia promocji. Jeśli nie zaznaczysz tych zgód, Comperia.pl nie będzie mogła wypłacić Ci premii.
 • Podpisz z PKO BP umowę pożyczki. (Umowa może być podpisana w oddziale banku albo dostarczona przez kuriera po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z konsultantem).


Warunki kredytowe


Wysokość pożyczki wynosi od 1 000 zł do 120 000 zł. Wszystkie koszty związane z udzieleniem pożyczki są kredytowane przez Bank, dzięki czemu nie musimy wykładać tych środków z własnej kieszeni – bank podwyższy o nie kwotę naszego kredytu. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel, również na konsolidację kredytów w innych bankach.

Na uwagę zasługuje również możliwość indywidualnego dopasowania warunków pożyczki do własnych potrzeb poczynając od kwoty kredytu, poprzez dopasowanie długości okresu spłaty czy wysokości miesięcznej raty. Również pod względem oprocentowania i prowizji Bank ustala je indywidualnie dla każdego klienta. Bank udostępnił , dzięki któremu odpowiednio dopasujemy sobie odpowiadające nam warunki: wysokość pożyczki, okres spłaty i wysokość raty oraz sprawdzimy orientacyjny całkowity koszt pożyczki (uwzględniający wszystkie możliwe koszty, prowizję i odsetki). Możemy również od razu sprawdzić jaki rodzaj pożyczki będzie dla nas najkorzystniejszy: zwykła Mini Ratka, Pożyczka na nowo, pożyczka konsolidacyjna, z ubezpieczeniem lub bez.

Okres kredytowania to maksymalnie 8 lat przy pożyczce na dowolny cel lub maksymalnie 10 lat, jeśli pożyczkę zaciągamy na spłatę zobowiązań w innych bankach. W przypadku „Pożyczki na nowo” minimalny okres kredytowania wynosi 3 lata.

Dokumenty finansowe potwierdzające nasze dochody, uzależnione są od wysokości kredytu. Do 24 000 zł wystarczy nasze oświadczenie o dochodach i wyciąg z konta potwierdzający wysokość wpływów (jeśli nie posiadamy konta w PKO BP). Dla wyższych pożyczek bank poprosi nas o zaświadczenie o zarobkach.

Dodatkowe korzyści dla klientów, to:
 • szybka decyzja kredytowa ze strony banku;
 • dostosowanie dnia spłaty raty do naszych potrzeb;
 • możliwość zawieszenia spłaty rat nawet na trzy miesiące;
 • atrakcyjne warunki cenowe dla rodzin wielodzietnych.

Terminy obowiązujące w promocji

 • do 4 listopada 2017 r. - czas trwania promocji. W tym okresie należy się .
 • do 19 listopada 2017 r. - czas na dopełnienie formalności, zawarcie umowy i uruchomienie kredytu. Jeśli całość operacji sfinalizujemy po tym terminie, to stracimy premię wypłacaną przez Comperia.pl. Warto więc złożyć wniosek możliwie szybko.
 • do 10 grudnia 2017 r. otrzymamy od Comperii decyzję dotyczącą przyznania premii. Po jej otrzymaniu powinniśmy przesłać brakujące informacje (m.in. nr konta, na który ma być przelana premia).
 • do 20 grudnia 2017 r. premia zostanie przelana na nasz rachunek.

Sprawdź szczegóły promocji »Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,
Powyższy artykuł nie jest tekstem sponsorowanym. Jest to opis wyszukanej przez nas oferty, którą z czystym sumieniem możemy polecić Wam do rozważenia. Dokładnie analizujemy warunki oferty, sprawdzamy wszystkie gwiazdki i haczyki, czytamy drobny druczek i regulaminy. Nie otrzymujemy za to wynagrodzenia, ani za publikację artykułu. Dlatego w tekście zamieściliśmy linki tzw. partnerskie. Jeśli uważasz, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i chcesz skorzystać z oferty, użyj proszę naszych linków. Tylko wówczas nasza praca i czas poświęcone na przygotowanie tego artykułu zostaną wynagrodzone.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.