eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-6580N i MX7580N

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-6580N i MX7580N

2017-09-15 09:12

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-6580N i MX7580N

MX7580N © fot. mat. prasowe

Sharp wprowadza do swojej oferty dwa wielofunkcyjne urządzenia MX-6580N i MX7580N, o dużej szybkości, z możliwością wykańczania dokumentów. Nowe modele powinny się sprawdzić w biurach, niedużych działach reprograficznych i copy-roomach.
Urządzenia wyposażono w panele dotykowe z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, uproszczonym oknem zadań podstawowych i zintegrowanym skróconym podręcznikiem obsługi. Panele można dopasowywać do indywidualnych potrzeb.

Urządzenia MX-6580N i 7580N drukują z prędkością odpowiednio 65 i 75 stron na minutę. Opracowany przez Sharp system kontroli spójności kolorów nowej generacji zapewnia stały poziom kolorów w kolejnych zadaniach i powtarzalną wysoką jakość poszczególnych wydruków.

MX-6580N i 7580N wyposażono w platformę Sharp OSA, która umożliwia integrację z aplikacjami sieciowymi i serwisami w chmurze, takimi jak Cloud Connect dla popularnych usług One Drive, Google Drive i SharePoint Online. Skonstruowane w oparciu o serwer druku kolorowego Fiery urządzenia nadają się do zastosowań, w których niezbędna jest lepsza kontrola i precyzja kolorów – np. do działów marketingu, którym szczególnie zależy na prawidłowym odtworzeniu logo firmy w materiałach drukowanych.

fot. mat. prasowe

MX7580N

Urządzenia MX-6580N i 7580N drukują z prędkością odpowiednio 65 i 75 stron na minutę.


Większą uniwersalność zapewnia funkcja skanowania z urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji Sharpdesk Mobile. Dokumenty do druku można przesyłać również z takich platform druku mobilnego jak Apple AirPrint, Google Cloud Print, i Native Android Printing. Opcja druku podążającego nie wymaga specjalnego serwera i umożliwia użytkownikom wydruk przesłanych uprzednio dokumentów na dowolnie wybranym urządzeniu bez konieczności korzystania z serwera lub dodatkowego oprogramowania.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: