eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Konwertowalny laptop 2w1 Lenovo Yoga 920

Konwertowalny laptop 2w1 Lenovo Yoga 920

2017-09-04 09:15

Konwertowalny laptop 2w1 Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Nowy laptop Lenovo Yoga 920 ma 13.9 calowy bezramkowy ekran dotykowy 4K IPS, najnowszy procesor 8 generacji Intel Core do i7 oraz system operacyjny Windows 10. W Europie będzie dostępny od września.
Laptop Lenovo Yoga 920 waży 1,37 kg i jest w całości wykonany z metalu w kolorach platinum, copper oraz unique bronze. Na uwagę zasługuje limitowana edycja pokryw wykonana ze szkła Gorilla Glass: Yoga 920 Vibes, Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance oraz Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire.

Yoga 920 ma niemal bezramkowy 13,9 calowy ekran dotykowy 4K IPS. Za jakość dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos.

Yoga 920 została wyposażona w najnowszy procesor 8 gen. Intel Core do i7, system operacyjny Windows 10 i podwójny port Thunderbolt3, obsługujący najszybsze transfery danych na świecie i najszersze pasmo wideo dostępne przez pojedynczy kabel, będąc jednocześnie portem zasilania. Laptop ma zintegrowany z funkcją Windows Hello czytnik linii papilarnych, co umożliwia szybkie i bezpieczne uwierzytelnianie biometryczne.

Bransoletowy zawias umożliwia użytkowanie laptopa na kilka różnych sposobów, w tym pisanie w ustawieniu laptopa, prezentację w pozycji podstawki, przeglądanie internetu po odwróceniu ekranu o 360 stopni lub oglądanie filmów w trybie namiotu.

fot. mat. prasowe

Konwertowalny Lenovo Yoga 920

Bransoletowy zawias umożliwia użytkowanie laptopa na kilka różnych sposobów.


Lenovo Yoga 920 wyposażony został w technologię dalekiego zasięgu, dzięki której Cortana, inteligentny asystent głosowy, rozpoznaje polecenia głosowe z odległości do czterech metrów. Cortana może za zgodą właściciela urządzenia korzystać z możliwości sztucznej inteligencji (AI) i świadomości kontekstowej, by automatycznie rozpoznawać użytkownika, aktywnie odpowiadać na jego potrzeby oraz proponować dopasowane rozwiązania.

Yoga 920 ma opcjonalne pióro Lenovo Active Pen 2 z 4096 poziomami nacisku. Oferując precyzję pisania, niczym na tradycyjnym papierze, bez dostrzegalnych opóźnień, Lenovo Active Pen 2 z Windows Ink pozwala wykonywać szkice, oryginalne schematy, nanosić uwagi na istniejące grafiki i dokumenty. Można też użyć przycisku na piórze, aby szybko sprawdzać emaile, wygodnie wprowadzać zmiany do prezentacji i wysłać ją bez odkładania pióra.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga 920 z Active Pen 2

Lenovo Active Pen 2 z 4096 poziomami nacisku.


Osoby szukające jeszcze głębszych doznań mogą skorzystać z laptopa Lenovo w połączeniu z zestawem Lenovo Explorer i wejść na jeszcze wyższy poziom doznań w rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości.

fot. mat. prasowe

Yoga 920 Rebel Alliance

Edycje specjalne laptopa będą dostępne w cenie od 1 699,99 euro od grudnia 2017 r.


Laptop Yoga 920 będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce od 1 699,99 euro od września 2017.

Edycje specjalne laptopa Star Wars Special Edition Yoga 920 Rebel Alliance oraz Star Wars Special Edition Yoga 920 Galactic Empire będą dostępne w cenie od 1 699,99 euro od grudnia 2017 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: