eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptop Lenovo Yoga 720

Laptop Lenovo Yoga 720

2017-06-21 00:20

Laptop Lenovo Yoga 720

Laptop Lenovo Yoga 720 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Lenovo Yoga 720 to nowy konwertowalny laptop z ekranem IPS o wysokiej rozdzielczości do 4K, otoczonym niemal niewidocznymi ramkami. Laptop wyposażony jest w procesor 7 generacji Intel Core do i7 i wspierany przez nawet 16 GB pamięci RAM. Laptop Yoga 720 jest dostępny z systemem Windows 10 Home.
Yoga 720 ma gładkie, matowe, aluminiowe wykończenie w 3 kolorach do wyboru. Specjalne zawiasy pozwalają obrócić ekran o 360 stopni i używać laptopa na 4 różne sposoby.

Yoga 720 ma grubość 14,3 mm, a waży 1,3 kg. Laptop został wyposażony w jasny i szczegółowy wyświetlacz 13" o rozdzielczości do 4K, wykonany w technice IPS. Yoga 720 ma większy obszar roboczy dzięki węższym niż dotychczas ramkom okalającym ekran.

Lenovo Yoga 720 wyposażono w procesor 7 generacji Intel Core do i7, wspierany przez nawet 16 GB pamięci RAM, a także dwuzakresowe WiFi 802.11 ac i Bluetooth 4.1. Dysk SSD do 1 TB przyspiesza uruchamianie systemu, aplikacji, a także transfer plików, zaś funkcja Windows Hello wraz z czytnikiem linii papilarnych pozwalają nie tylko bezpieczne, ale też błyskawiczne zalogować się do urządzenia. Yoga 720 jest wyposażona w dwa porty USB-C, z których jeden posiada szybkie złącze Thunderbolt 3 dedykowane współpracy z wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości, wydajnymi urządzeniami do przechowywania danych i szybkiemu ładowaniu. Za jakość dźwięku odpowiadają głośniki JBL z technologią Dolby Audio Premium.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga 720 - front

Laptop został wyposażony w jasny i szczegółowy wyświetlacz 13" o rozdzielczości do 4K.


fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga 720 - klawiatura

Yoga 720 ma gładkie, matowe, aluminiowe wykończenie w 3 kolorach do wyboru.


Nowość od Lenovo jest dostępna także z opcjonalnym rysikiem Lenovo Active Pen 2 i funkcją Windows Ink, co pozwala wykorzystać laptop także do projektowania, szkicowania i tworzenia notatek na wyświetlanych dokumentach. Dzięki niezwykłej precyzji oraz technologii Palm Rejection, rysik imituje wrażenia charakterystyczne dla notowania na papierze. Funkcja Windows Ink dostępna bezpośrednio z paska zadań umożliwia zapisywanie swoich myśli na bieżąco, jednocześnie mając możliwość ich formatowania lub przesłania do innych urządzeń.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga 720 z rysikiem

Lenovo Yoga 720 jest dostępna z opcjonalnym rysikiem Lenovo Active Pen 2.


Laptop Yoga 720 jest dostępny z systemem Windows 10 Home z pakietem nowych funkcji, które ułatwiają życie. Jest wśród nich Cortana - osobista cyfrowa asystentka - gotowa do otwierania potrzebnych aplikacji, ustawiania przypomnień, a nawet odczytywania spotkań z kalendarza. Cortana współpracuje z ponad tysiącem aplikacji oraz serwisów, aby znaleźć i udzielić najlepszej odpowiedzi na wszystkie pytania.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga 720 - namiot

W czasie spotkania z klientem lub przyjaciółmi można ustawić laptop w pozycji namiotu i wygodnie prezentować dane używając przy tym funkcji dotykowego ekranu.


Laptop Lenovo Yoga 720 13 cali jest już dostępny w sprzedaży m.in. w sieci sklepów X-Kom i Komputronik w cenie od 3999 zł.

fot. mat. prasowe

Lenovo Yoga

Unikalne zawiasy pozwalają obrócić ekran o 360 stopni i używać laptopa na różne sposoby.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: