eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy A

Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy A

2017-01-02 11:44

Nowe smartfony Samsung z serii Galaxy A

Smartfony Galaxy A (2017) © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Samsung prezentuje nową serię smartfonów - Galaxy A (2017). W Europie dostępne będą Samsung Galaxy A5 o przekątnej 5,2 cala i Samsung Galaxy A3 o przekątnej 4,7 cala. Obydwa modele są odporne na wodę i pył i mają wbudowane czytniki linii papilarnych. Galaxy A 5 ma baterię o pojemności 3000 mAh i funkcję szybkiego ładowania, a Galaxy A3 baterię 2350 mAh.
Smartfony z serii Galaxy A (2017) mają wodo i pyłoodporną obudowę zaprojektowaną zgodnie z normą IP68. Chroni ona telefon przed wodą (do 1.5m przez 30 minut), piaskiem i pyłem, umożliwiając korzystanie z urządzenia w niemal każdych warunkach.

Smartfon Galaxy A5 wyposażony został w tylny i przedni aparat o rozdzielczości 16 MP, a Galaxy A3 - odpowiednio 13 MP i 8 MP. Aparaty w obu modelach mają taki sam jasny obiektyw F1.9. W aparatach jest możliwość przesuwania przycisku migawki w dowolne miejsce na ekranie oraz użycia wyświetlacza jako przedniej lampy błyskowej w celu doświetlenia zdjęcia, wpływa to na wysoką jakość ujęć typu selfie. Cechuje je uproszczony interfejs, umożliwiający m.in. bezpośrednie nakładanie filtrów. Użytkownicy mogą również korzystać z dodatkowych trybów, które podbijają kolor i kontrast wybranych ujęć.

Samsung Galaxy A5 ma 3 GB RAM i 32 GB miejsca na dane, natomiast Samsung Galaxy A3 2 GB RAM i 16 GB miejsca na dane.

Technologia Always on Display umożliwia wyświetlanie najważniejszych powiadomień bez budzenia telefonu, co oszczędza czas i baterię.

fot. mat. prasowe

Smartfony Galaxy A

Smartfony z serii Galaxy A mają wodo i pyłoodporną obudowę zaprojektowaną zgodnie z normą IP68.


W smartfonie Galaxy A5 zastosowano baterię o pojemności 3000 mAh oraz funkcję szybkiego ładowania. Galaxy A3 ma natomiast baterię 2350 mAh.

Galaxy A5 ma ośmiordzeniowy procesor 1,9 GHz, a Galaxy A3 ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz. Smartfony pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.1 (Marshmallow). Obie wersje Galaxy A wyposażono w port USB typu C.

fot. mat. prasowe

Galaxy A3 czarny

Galaxy A3 ma baterię 2350 mAh.


Galaxy A (2017) jest dostępny w czterech kolorach: Black Sky, Gold Sand, Blue Mist i Peach Cloudi. Trafi do sprzedaży w Europie na początku lutego.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: