eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 dla małych biur

Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 dla małych biur

2016-11-10 11:57

Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 dla małych biur

Fujitsu SP-1425 © fot. mat. prasowe

Nowy skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 został stworzony z myślą o małych biurach. Urządzenie wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów, choć sam skaner ma kompaktowe wymiary. Urządzenie skanuje z szybkością 25 stron na minutę.
Za pomocą modelu Fujitsu SP-1425 można skanować różne dokumenty, w tym materiały zszyte lub oprawione. Skaner jest łatwy w obsłudze. Mimo iż ma automatyczny podajnik dokumentów, jest płaski i z powodzeniem można go postawić na biurku.

Skaner SP-1425 jest wyposażony w sterownik PaperStream IP i oprogramowanie do poprawy jakości obrazu, a także pierwszą wersję rozwiązania PaperStream Capture Lite. Oprogramowanie to zwiększa wydajność skanowania. Skaner ma ergonomiczny interfejs użytkownika o rozszerzonej funkcjonalności, dostosowany do ekranów dotykowych.

Fujitsu SP-1425 umożliwia automatyzację procedur skanowania w firmie. Generuje pliki o mniejszych rozmiarach, a zarazem lepszej jakości. Tym samym zeskanowane dokumenty znacznie lepiej nadają się do otwierania i przeglądania z poziomu urządzeń mobilnych. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie ABBYY FineReader Sprint do tworzenia plików PDF z możliwością przeszukiwania oraz rozwiązanie Presto! PageManager 9.5 do sprawnego zarządzania plikami cyfrowymi.

Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od końca listopada 2016 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: