eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Premiera smartfona Wiko Ufeel Lite

Premiera smartfona Wiko Ufeel Lite

2016-08-13 22:06

Premiera smartfona Wiko Ufeel Lite

Premiera nowego smartfona © alphaspirit - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Skaner linii papilarnych, 5-calowy wyświetlacz HD IPS, metalowa obudowa, procesor Quad Core 1,3 GHz, dwa aparaty – Wiko przedstawia smartfona Ufeel Lite. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android Marshmallow.

Za dotknięciem palca


Smartfon Ufeel Lite jest wyposażony w czytnik linii papilarnych drugiej generacji, który został umieszczony pod wyświetlaczem. Korzystanie z telefonu będzie proste i intuicyjne dzięki wbudowanemu sensorowi 360°. Linie papilarne użytkownika zostaną odczytane bez względu na to, w jakiej pozycji przyłoży on palec do czytnika. Ponadto dotknięcie czytnika palcem rozbudzi telefon zaledwie w 0,48 sekund.


Technologia skanowania linii papilarnych zastosowana w Ufeel Lite pozwala na przypisanie 5 palcom 5 różnych spersonalizowanych, ulubionych funkcji telefonu. Dodatkowo odcisk palca stanie się również hasłem do odblokowania telefonu czy zabezpieczenia prywatnych aplikacji, zdjęć i plików.

Wydajność


W Wiko Ufeel Lite kryje się 4-rdzeniowy procesor Quad Core 1,3 GHZ, który odpowiada za wydajną pracę urządzenia i korzystania z kilku aplikacji jednocześnie. Z kolei za płynność urządzenia odpowiadają system Android Marshmallow 6.0, 2 GB pamięci operacyjnej oraz 16 GB ROM z możliwością rozszerzenia do 80 GB za pomocą karty microSD (64 GB).

Wiko Ufeel Lite został wyposażony w intuicyjną nakładkę Wiko UI ułatwiającą korzystanie ze smartfona. Oryginalne aplikacje podpowiadają, jak zoptymalizować pracę baterii i w łatwiejszy sposób dotrzeć do skrótów telefonu. Na ekranie Wiko Ufeel będą wyświetlały się krótkie komunikaty, jak wydajniej wykorzystać smartfon podczas wykonywania połączeń czy surfowania po Internecie.

Metalowa obudowa i dwa aparaty


Wiko Ufeel Lite został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD IPS wykonany w technologii On-cell. Wykorzystanie tej technologii zwiększyło czułość wyświetlacza oraz umożliwiło uzyskanie efektu cieńszej obudowy. Technologia wpłynęła również na wydłużenie czasu pracy baterii.


Smartfon Wiko Ufeel Lite posiada dwa aparaty. Główny aparat telefonu o rozdzielczości 8 MPx oraz przedni aparat o rozdzielczości 5 MPx z fleszem selfie, zadba o to, by selfie robione nocą odznaczały się wysoką jakością. Podczas wykonywania fotografii użytkownicy mogą korzystać z dodatkowych ustawień i funkcji aparatów takich jak tryb sportowy, nocne ujęcie czy szerokokątne selfie, które pozwoli na uchwycenie wszystkich znajomych na jednym ujęciu.

Dodatkowym atutem Ufeel Lite jest jego metalowa obudowa.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: