eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › HP: płać za wykorzystanie

HP: płać za wykorzystanie

2003-03-18 10:21

Firma Hewlett-Packard wprowadza rozwiązanie Utility Pricing typu Pay per Use - technologii automatycznego pomiaru. Umożliwia ona pomiar procentowego wykorzystania każdego procesora w serwerach HP Superdome, rp8400 i rp7410. W nowym systemie Pay per Use klienci są rozliczani co miesiąc za faktyczne wykorzystanie zasobów.
Pay per Use to oferta wchodząca w skład rodziny rozwiązań On Demand firmy Hewlett-Packard, pozwalająca na naliczanie opłat oparte na rzeczywistym, zmierzonym wykorzystaniu zasobów.

Ponieważ urządzenia i mechanizmy automatycznego pomiaru są zainstalowane fizycznie po stronie klienta, szefowie działów informatycznych zyskują kontrolę nad stopniem wykorzystania infrastruktury informatycznej.

System Pay per Use jest obecnie dostępny w Ameryce Północnej i regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Wkrótce będzie też dostępny na Dalekim Wschodzie.

Zobacz także


Więcej na ten temat: hewlett-packard, pay per use, hp

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Pierwszy chipset WLAN SiS

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.