eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › E-learning w Altkom Akademia

E-learning w Altkom Akademia

2005-12-15 00:12

12 grudnia 2005 Altkom Akademia uruchomiła platformę LMS (Learning Management System) z biblioteką szkoleń elektronicznych, które stanowią uzupełnienie oferowanych w ramach EFS, kursów tradycyjnych. E-learningowa platforma dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich uczestników tradycyjnych kursów dofinansowywanych z EFS.
Wszyscy uczestnicy szkoleń realizowanych przez Altkom Akademia w ramach projektu EFS, otrzymują zdalny dostęp do pięciu szkoleń elektronicznych, których zakres będzie obejmował tematykę kursów tradycyjnych, w których brali udział.

Zagwarantowany w projekcie, trzymiesięczny dostęp do edukacji e-learningowej, pozwoli utrwalić i uzupełnić wiedzę zdobytą na tradycyjnych szkoleniach.

Każdy, kto zdecyduje się na uczestnictwo w tym projekcie, otrzyma, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub specjalnego forum, wsparcie mentora oraz eksperta w danej dziedzinie.

Zaletą dostępu do szkoleń elektronicznych jest fakt, że ich uczestnicy z dowolnego miejsca i w dogodnym dla siebie czasie będą mogli kontynuować swoją edukację.

„To pierwsze, powszechnie dostępne na rynku rozwiązanie, łączące tradycyjną edukację z formułą e-learningową. Mamy nadzieję, że uczestnicy szkoleń realizowanych ze wsparciem EFS (to oni, jako pierwsi będą mogli korzystać z formuły blended-learning) docenią walory takiej formy edukacji. W najbliższym czasie planujemy także, rozszerzyć dostęp do tej formy edukacji i udostępnić ją również klientom naszych szkoleń komercyjnych” – powiedziała Katarzyna Chojnowska - Dyrektor Pionu Edukacji Altkom Akademii.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: