eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Kaspersky: bezpłatny skaner on-line

Kaspersky: bezpłatny skaner on-line

2005-12-06 01:24

Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, wraz z wprowadzeniem nowego wyglądu strony korporacyjnej uruchomiła nową, polskojęzyczną wersję antywirusowego skanera on-line - Kaspersky On-line Scanner - pozwalającego wszystkim użytkownikom na bezpłatne skanowanie komputerów w poszukiwaniu wirusów i innego szkodliwego oprogramowania.
Kaspersky On-line Scanner oferuje dużą wykrywalność dzięki zastosowaniu silnika Kaspersky Anti-Virus. Uaktualnienia antywirusowych baz danych są publikowane przez firmę Kaspersky Lab co godzinę i mogą być pobierane podczas każdego uruchomienia programu Kaspersky On-line Scanner. Produkt wykorzystuje zaawansowane mechanizmy analizy heurystycznej, dzięki czemu może wykrywać także nieznane wirusy.

Kaspersky On-line Scanner wykrywa wszystkie typy wirusów i koni trojańskich oraz oprogramowanie spyware, adware, dialery i inne rodzaje szkodliwych aplikacji. Dodatkowo można w prosty sposób zainstalować program - wystarczy kliknąć odsyłacz znajdujący się na stronie WWW firmy Kaspersky Lab.

Podczas pierwszego uruchamiania skanera pobierany jest komplet antywirusowych baz danych. W trakcie kolejnych aktualizacji pobierane będą tylko nowe i zmienione pliki, dzięki czemu redukowany jest czas wymagany do uaktualnienia produktu.

Kaspersky On-line Scanner działa pod kontrolą przeglądarki MS Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

W celu skorzystania z darmowego skanera firmy Kaspersky Lab wystarczy otworzyć stronę i kliknąć odpowiedni odsyłacz.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.