eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUSPRO PU551LD

Notebook ASUSPRO PU551LD

2015-03-30 16:01

Notebook ASUSPRO PU551LD

ASUSPRO PU551 - lewy bok © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

ASUS poszerza swoją ofertę o nowego laptopa, stworzonego z myślą o małych i średnich firmach – ASUSPRO PU551LD. Model posiada dwupasmową łączność Wi-Fi, procesor Intel Core i5-4210U czwartej generacji, układ graficzny Intel HD Graphics, 8 GB pamięci operacyjnej oraz system Windows 8.1 PRO. Dla przedsiębiorców szczególnie istotne mogą być jednak zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak czytnik linii papilarnych.
ASUSPRO PU551LD wyposażono w wydajny procesor Intel Core i5-4210U czwartej generacji, który w połączeniu z 8 GB pamięci RAM pozwala na komfortową pracę na Windowsie 8.1 PRO, zaś technologia Intel Hyper-Threading umożliwi płynne korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie.

Nowy model Asusa posiada zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics, który w połączeniu z kartą NVIDIA GeForce 820M zapewnia wysoką jakość obrazu. Matryca anti-glare z panelem LED eliminuje niepożądane odbicia światła oraz smugi pozostawiane przez odciski palców. Co ważne, w sprzedaży dostępne są również wersje wyłącznie ze zintegrowaną grafiką Intel HD Graphics – bez zewnętrznego układu graficznego.

fot. mat. prasowe

ASUSPRO PU551 - przód

Laptop działa w oparciu o system Windows 8.1 PRO


Bezpieczeństwo danych


Notebook PU551LD został wyposażony w czytnik linii papilarnych, dzięki czemu dostęp do danych umieszczonych na dysku ma tylko właściciel laptopa. Dodatkowo urządzenie oferuje zaawansowaną ochronę poufnych informacji za pomocą funkcji BitLocker i BitLocker To Go, które szyfrują dane przed niepożądanym odczytem. Komputer posiada wbudowany port Kensington Lock, który zabezpiecza go przed kradzieżą.

fot. mat. prasowe

ASUSPRO PU551 - bok

Model wyposażono w procesor Intel Core i5-4210U czwartej generacji


Klawiatura i touchpad


Klawiaturę i touchpad notebooka zaprojektowane zostały z myślą o zastosowaniach biurowych. Klawiatura została skonstruowana z dużych i wyraźnie rozdzielonych przycisków o dobrze dobranym skoku, dzięki czemu jest w stanie zapewnić wysoki komfort pracy. Sam touchpad jest o wiele bardziej responsywny i umożliwia wielodotykową, precyzyjną kontrolę, co sprawia, że skutecznie zastępuje on tradycyjną myszkę. Co ważne, konstrukcja jest odporna na zalania cieczą.

Notebook mierzy 38 cm szerokości, 26 cm długości i 2,8 cm wysokości oraz waży niespełna 2.5 kilograma. Zaawansowany dysk twardy wyposażono w metalowe wsporniki, pochłaniacze wstrząsów oraz czujnik ruchu zabezpieczający nośnik w razie zbliżającego się upadku. Notebook posiada także wydajną 6-komorową baterię, która objęta została dwuletnią gwarancją w systemie On-site.

fot. mat. prasowe

ASUSPRO PU551 - lewy bok

Notebook posiada system zabezpieczeń, którego elementem jest czytnik linii papilarnych


Całość uzupełnia zaawansowana platforma ASUSPRO Business Center, która powstała z myślą o małych przedsiębiorstwach, nieposiadających własnego zarządzanego środowiska IT. Wspomniane rozwiązanie składa się ze sprzętu, aplikacji oraz oprogramowania sprzętowego, które zapewniają wysokie bezpieczeństwo i upraszczają zarządzanie firmowymi urządzeniami.

Cena i dostępność


Notebook ASUSPRO PU551 jest już dostępny w sprzedaży w różnych konfiguracjach sprzętowych. Jego ceny zaczynają się od 2499 zł. Zaprezentowany model (ASUSPRO PU451LD-WO212D) to wydatek rzędu 3549 zł.

Specyfikacja techniczna:


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Notebook posiada kamerę internetową HD 720p z modułem CMOS


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: