eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Acer WP100: łącze Wi-Fi projektor-notebook

Acer WP100: łącze Wi-Fi projektor-notebook

2005-11-23 00:55

Acer WP100: łącze Wi-Fi projektor-notebook

Acer WP100 © fot. mat. prasowe

Firma Acer poinformowała o zakończeniu prac nad nowym interfejsem Acer WP100. Ma on poszerzyć możliwości stosowania projektorów Acer w czasie spotkań, imprez, prezentacji oraz projekcji wideo. Nowy interfejs Acer WP100 umożliwia bezprzewodową łączność między notebookami a projektorami, opartą na protokole bezprzewodowej sieci LAN 802.11g. Warto dodać, że nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

fot. mat. prasowe

Acer WP100

Acer WP100

Interfejs Acer WP00 podłącza się do gniazda DVI projektora (w zestawie jest też dostarczany adapter DVI-VGA umożliwiający podłączenie do gniazda VGA). Urządzenie oprócz zapewnienia bezprzewodowej łączności między notebookami i projektorami, pozwala także na bezprzewodowy dostęp do Internetu lub sieci firmowej. Ekran charakteryzuje rozdzielczość maks. 1280 x 1024 oraz 16-bitowa głębia kolorów. Urządzenie jest wyposażone w funkcję zdalnego sterowania.

Bezprzewodowy interfejs Acer WP100, przeznaczony do łączenia notebooków i projektorów, współpracuje też z najnowszymi funkcjami wchodzącymi w skład technologii Empowering Technology, dzięki którym użytkownicy mają dostęp do najczęściej używanych aplikacji i ustawień. W zależności od modelu, projektory Acer są wyposażone w funkcję Acer eView Management, która umożliwia tworzenie oraz zapisywanie profili widza dostosowanych do upodobań, rodzaju wyświetlanych obrazów oraz warunków projekcji.

Funkcja Acer eOpening Management pozwala skonfigurować obrazy wyświetlane przy włączaniu projektora oraz w trybie gotowości, również przy braku sygnału wejściowego. Funkcja Acer eTimer Management służy natomiast do wyświetlania w postaci menu ekranowego informacji o czasie i w ten sposób pomaga użytkownikom utrzymanie założonego tempa prezentacji.

Cena Acer WP100 wynosi 679 zł netto.

Więcej na ten temat: Acer WP100, projektory, notebooki, projektor, notebook

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Nowe notebooki Asusa

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: