eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Biurowiec ASTORIA w centrum Warszawy

Biurowiec ASTORIA w centrum Warszawy

2014-10-06 17:44

Biurowiec ASTORIA w centrum Warszawy

Biurowiec Astoria © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Biurowiec ASTORIA, inwestycja o wartości 75 mln euro realizowana przez spółkę STRABAG Real Estate GmbH (SRE), stanie w samym centrum Warszawy. Budynek zaoferuje prawie 17.600 mkw. powierzchni biurowej i 1.400 mkw. powierzchni handlowej, a jego otwarcie planowane jest na pierwsze półrocze 2016 r.
ASTORIA oferować będzie blisko 17.600 mkw. powierzchni biurowej i 1.400 mkw. powierzchni handlowej, do których poprowadzą dwa reprezentatywne hole wejściowe. Koncepcja biurowa będzie pozwalała na elastyczne wykorzystanie przestrzeni biurowej – zarówno w układzie pojedynczych, jak i łączonych pomieszczeń biurowych oraz jako open space. Oświetlenie LED i system stropów aktywnych do regulacji temperatury pomieszczeń umożliwi znacznie niższe koszty eksploatacji niż ma to miejsce w przypadku „tradycyjnych” nieruchomości. SRE realizuje inwestycję według zasad zrównoważonego rozwoju i zgodnie z wymogami certyfikacji LEED na poziomie Gold. Nowoczesna fasada budynku wyróżniać się będzie wysokiej jakości materiałami takimi jak szkło, metal i kamień.

fot. mat. prasowe

Astoria

Nowoczesny biurowiec zaoferuje blisko 17.600 mkw. powierzchni biurowej i 1.400 mkw. powierzchni handlowej


ASTORIA znajdzie się w warszawskim centrum, w bliskiej odległości od stacji metra i komunikacji miejskiej, dzięki czemu dojazd do budynku nie będzie stanowił problemu. Dla poruszających się samochodem przygotowany zostanie podziemny parking oferujący 100 miejsc postojowych.

fot. mat. prasowe

Biurowiec Astoria

Biurowiec usytuowany będzie w centrum Warszawy, w bliskiej odległości od stacji metra


Dla SRE, ASTORIA jest pierwszym własnym projektem realizowanym w Polsce, a jednocześnie wizytówką firmy, która wchodzi na polski rynek deweloperów nieruchomości komercyjnych.Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.