eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Megapanel: serwisy tematyczne VII 2014

Megapanel: serwisy tematyczne VII 2014

2014-10-03 15:33

Przeczytaj także: Megapanel VII 2014

Sport

Pierwsze miejsce, podobnie jak w czerwcu, zajęła Grupa Onet-RASP z zasięgiem 27,7%. Na drugiej pozycji utrzymała się Grupa Wirtualna Polska, a na trzeciej Grupa Gazeta.pl.

Sportowefakty.pl opuściły zestawienie, podobnie jak world-cup.com.pl, pilkanozna.pl, kfd.pl, redbull.com i orange.pl. Zadebiutowały: golazo.pl (7), ekstraklasa.tv (11), legia.com (17), weszlo.com (18), stadionnarodowy.org.pl (19) oraz pl-sport.tv (20).

Ranking witryn według zasięgu miesięcznego, SPORT, VII 2014

Pierwsze miejsce w lipcowym zestawieniu zajęła Grupa Onet-RASP z zasięgiem 27,7%

Styl życia

W kategorii „Styl życia” nowym liderem została Grupa Onet-RASP, spychając Grupę Wirtualna Polska na miejsce drugie. Trzecią pozycję utrzymała Grupa Gazeta.pl.

Na miejscu 9 nowość – popularnie.pl, natomiast z rankingu zniknęło allani.pl.

Ranking witryn według zasięgu miesięcznego, STYL ŻYCIA, VII 2014

Nowym liderem w kategorii "Styl życia" została Grupa Onet-RASP

Turystyka

Podium w kategorii „Turystyka” nie zmieniło się. Nadal na pierwszym miejscu znajduje się Grupa Onet-RASP, na drugim Grupa Wirtualna Polska, a na trzecim rozkład-pkp.pl.

Zestawienie opuścił portal gastronauci.pl, a w jego miejsce, na pozycji 20, zadebiutował fly4free.pl.

Ranking witryn według zasięgu miesięcznego, TURYSTYKA, VII 2014

W kategorii "Turystyka" nadal na pierwszym miejscu znajduje się Grupa Onet-RASP przed Grupą Wirtualna Polska

Wyszukiwarki i katalogi

Pierwsze miejsce w kategorii “Wyszukiwarki i katalogi” w dalszym ciągu zajmuje Grupa Google z zasięgiem 92,6%. Ask.com utrzymał miejsce drugie, szukaj.com –trzecie.

Ranking opuściła chomikarnia.net, a pojawiła się oferia.pl (20).

Ranking witryn według zasięgu miesięcznego, WYSZUKIWARKI I KATALOGI, VII 2014

Niekwestionowanym zwycięzcą kategorii “Wyszukiwarki i katalogi” pozostaje Grupa Google z zasięgiem 92,6%